"Мис България" побърка шофьорите с облеклото си в колата (СНИМКА)
Някои шофират с 250 км в час, но други се качват зад волана готови да разголят гърди. Мис България подкара нова мода на пътя – да шофираш по сутиен.
Венцислава Тафкова се пусна в мрежата от луксозната си кола, в която се вози облечена само по бельо. И то доста оскъдно – 50% от силикона ѝ е на показ зад волана, привличайки ококорените погледи на останалите водачи на пътя.
Миската едва ли осъзнава, че е не по-малко опасна от другите екстремис(т)ки и шофирайки в този вид, също създава предпоставка за ПТП. Отвличайки вниманието на околните участници в движението, облечена само по сутиен, тя може да предизвика сериозен пътен инцидент.
Явно Мис България доста се е разгорещила на седалката и причината със сигурност не е във високите пролетни температури. Призоваваме към забраната за използване на мобилни устройства по време на шофиране да се добави и задължителен приличен дрескод, който да не разсейва мъжките водачи, пише Mister.bg.
Прочети цялата публикация



Епидемия от раздели в шоубизнеса в България
Кола блокира трамвайните релси на бул. „България“ (СНИМКА)
Иво Танев разкри: Пиех топла магарешка урина и плачех!
Бг Ким Кардашиян сложи силиконките в малкия си джоб! Показа стил за хиляди с чанта Dior и часовник R
Актрисата Илиана Балийска прави турнето "Детето на Морето" за поредно лято
"Един МиГ невнимание, цял живот част от руский мир". ДБ подари на военния министър "Москвич"
Младите на "Да, България" протестираха със стар "Москвич" пред МО
Младите на "Да, България" закараха стар "Москвич" пред МО
Младежите на "Да, България" закараха стар "Москвич" пред МО
Министър Демерджиев разкри нередности при изграждането на мантинелите. Има липсващи или компрометирани елементи
123 години от Илинденско-Преображенското въстание
Треньорът на Черно море призна: Липсва ни класа
Продължава шиенето на най-голямата рокля у нас
Тръмп отложи "военен терор" срещу Иран за постигане на бързо споразумение
Жълт код за опасно горещо време за 10 области в страната
Украйна провежда 40-дневна специална военна операция в Крим: полуостровът е блокиран, няма ток и вода