Над 126 млн. лв. ще се инвестират в градски транспорт с нулеви емисии, зарядни станции и инфраструктура за безопасна градска мобилност

Над 126 млн. лв. ще се инвестират в градски транспорт с нулеви емисии, зарядни станции и инфраструктура за безопасна градска мобилност. Те ще бъдат насочени към общините Айтос, Асеновград, Велинград, Враца, Габрово, град Добрич, Казанлък, Ловеч, Пазарджик, Перник, Петрич, Самоков, Сливен, Хасково и Шумен, с които Министерство на регионалното развитие и благоустройството подписа договори за […]
Материалът Над 126 млн. лв. ще се инвестират в градски транспорт с нулеви емисии, зарядни станции и инфраструктура за безопасна градска мобилност е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Как електромобилите превземат света
Украинската армия стяга примката около Крим
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Мексикански държавен стартъп за електрички с първи прототип - видео
Каква ще е новата мащабна оптимизация на трамвайния транспорт в София
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Осигурен е повече и по-удобен градски транспорт в София заради Задушница
Ирански удари нанесоха щети за $400 млн. на база на САЩ
Осъдиха бивш шеф на "Градски транспорт" - Варна и надзорник за опит за измама за над 230 000 лева
Война на дронове: Защо руската ПВО внезапно се оказа уязвима
Още един рекорд падна в 100 км обиколка на Витоша
Очаквайте Мексико - Еквадор
Очаквайте Испания - Австрия
България постигна четвърта победа в турнира Лига на нациите
Млад шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Разградско
Комо постигна споразумение с Реал Мадрид за звездата Нико Пас
Евтим Милошев и Десислава Радева откриха фестивала WORKSHOP ЕЛЕНОВ’26 и се срещнаха с талантливи млади творци
Спор за права: Таксиметров шофьор засне млада жена в автомобила си и я публикува
БАБХ изтеглила 6 тона фалшиво масло, липсват документи за произхода му
При пожар в къща във Варна загина 58-годишна жена