Бони с нова луксозна придобивка

Попфолк певицата Бони се похвали с чисто нова лъскава придобивка. Певицата се сдоби с Mercedes-Benz GLE 450. Бони се пусна в социалните мрежи, позирайки пред возилото. Цената на подобен тип автомобил варира межди 100-200 хиляди лева. Бони определено обича скъпите "играчки". Преди време подари на дъщеря си като първа кола след завършването ѝ, чисто ново Audi, припомня "Телеграф". “Значи тръгнахме за плодове и зеленчуци… Детето поиска лакомства, сладкиши и близалка. В едно от лакомствата имаше изненада, която се падна на моето момиче, Тази страхотна, готина кола трябва да бъде карана от страхотно готин човек-като теб, Миа-Михаела", каза тогава попфолк певицата.
Прочети цялата публикация



Рекорд: "Играта на играчките 5" отбеляза най-успешната кино премиера за 2026 г.
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Кая Гербер позира напълно гола във ваната (СНИМКИ)
Дъщерята на Джон Траволта иска той да се откаже от пилотирането
Издадоха подробности за "Ергенът" – новият сезон ще е коренно различен
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
Бургас посреща кино от четири континента и световни фестивални премиери на BIFF 2026
Бургас посреща кино от четири континента и световни фестивални премиери на BIFF 2026
Renault Megane E-Tech с нов дизайн и по-голям пробег за 2026 г.
Зрелищно ПТП с участието на инкасо автомобил в Старозагорско! Жена е пострадала!
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Мъж намери кучето си натровено в старозагорското село Люляк
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Андрей Рунчев беше преизбран за общински ръководител на ГЕРБ – Бургас
Галибаф обяви, че САЩ размразяват 12 млрд. долара ирански фондове