Cross.bg | 12.06.2024 04:44:00 | 51

Португалия победи Ирландия с 3:0 в последната си контрола преди UEFA EURO 2024

Отборът на Португалия разби Ирландия с 3:0 в приятелска среща. Жоао Феликс даде преднина на "мореплавателите" в 18-ата минута на мача. Други попадения през първото полувреме нямаше, като голямата звезда на домакините Кристиано Роналдо нацели гредата. Във второто полувреме все пак футболистът на Ал Насър успя да се разпише и то на два пъти, като така оформи крайният резултат. Така тимът на Роберто Мартинес приключи контролите си преди началото на UEFA EURO 2024. Португалия - Ирландия 3:0 1:0 Жоао Феликс 18' 2:0 Кристиано Роналдо 50' 3:0 Кристиано Роналдо 60' Съставите на двата отбора: Португалия: 22. Коща, 5. Далот, 24. Силва, 3. Пепе, 14. Инасио, 20. Кансело, 8. Фернандеш, 15. Невеш, 17. Леао, 7. Роналдо, 11. Феликс Ирландия: 1. Келъхър, 15. Скейлс, 22. О'Брайън, 5. О'Шей, 2. Коулман, 5. Смолбоун, 6. Кълън, 11. Брейди, 21. Шмодикс, 10. Ида, 20. Парът