Спипаха шофьор с 2.40 промила алкохол в с. Ресилово

Снощи дупнишки полицаи са установили 25-годишен водач на л.а. „Ауди“ да управлява след употреба на алкохол. Проверката е извършена в с. Ресилово. Направеният тест на водача е отчел резултат 2.40 промила алкохол в издишания въздух. Взета му е кръв за анализ. Автомобилът е иззет, а водачът е задържан с полицейска...
Продължава
Прочети цялата публикация



Спипаха шофьор с над 3 промила алкохол в Софийско
Пиян шофьор се вряза с колата си в ограда на къща на възрастна жена в Монтанско
Пиян шофьор с 2,24 промила блъсна паркирана кола във Видин
Спипаха 18-годишен шофьор с положителна проба за амфетамин
Хванаха шофьор с близо 3 промила алкохол на пътя Созопол - Приморско
Пиян шофьор заби „Опел“-а си в паркиран автомобил в Габровско
Шофьор с близо 2 промила алкохол падна в дере в Кюстендилско
Шофьор на „Мерцедес с 2.92 промила е заловен посред бял ден край Самоков
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Мъж намери кучето си натровено в старозагорското село Люляк
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Андрей Рунчев беше преизбран за общински ръководител на ГЕРБ – Бургас
Сеул ще приема севернокорейски военнопленници от Украйна, ако те желаят