Спипаха шофьор с 2.40 промила алкохол в с. Ресилово

Снощи дупнишки полицаи са установили 25-годишен водач на л.а. „Ауди“ да управлява след употреба на алкохол. Проверката е извършена в с. Ресилово. Направеният тест на водача е отчел резултат 2.40 промила алкохол в издишания въздух. Взета му е кръв за анализ. Автомобилът е иззет, а водачът е задържан с полицейска...
Продължава
Прочети цялата публикация



Спипаха шофьор с над 3 промила алкохол в Софийско
Пиян шофьор се вряза с колата си в ограда на къща на възрастна жена в Монтанско
Пиян шофьор с 2,24 промила блъсна паркирана кола във Видин
Спипаха 18-годишен шофьор с положителна проба за амфетамин
Хванаха шофьор с близо 3 промила алкохол на пътя Созопол - Приморско
Пиян шофьор заби „Опел“-а си в паркиран автомобил в Габровско
Шофьор с близо 2 промила алкохол падна в дере в Кюстендилско
Шофьор на „Мерцедес с 2.92 промила е заловен посред бял ден край Самоков
Автомобилите, които си заслужава да изчакаме: 2026–2030 г.
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
Според очевидка убийството на Лъвов мост е извършено само от единия от тримата арестувани
В Крим се чуват взривове, има нови огнища на пожари при ударената рафинерия
Скалони след 2:0 над Австрия: Никой не е очаквал да бъде лесно
Челен сблъсък край Разград затвори пътя за Русе, един от шофьорите е в тежко състояние (СНИМКИ)
ЦСКА от Австрия: „Армейците“ в очакване на Сенси след победен старт на контролите
Какво предлага българският туризъм и колко е конкурентен
„Изи Кредит“ превръща юни в месец на спорта, традициите и детските усмивки с подкрепа за местните общности
Политическата криза в Румъния се задълбочава след провала на правителството