Задържаха пиян мъж: Стрелял с пистолет на столичен булевард

Пиян мъж е бил задържан, след като стрелял с газов пистолет на бул. „Сливница". За това съобщават от МВР. Инцидентът е станал около 11:30 часа. 46-годишният мъж бил сам. Извадил газовия пистолет и стрелял в земята. Той бил видян от пешеходец, който подал сигнал на телефон 112. Униформени от Второ РУ на МВР в столицата пристигнали на място. Те незабавно задържали мъжа. В момента пияният стрелец е в ареста, уточняват още от полицията.
Прочети цялата публикация



ГДБОП удари производител на „оръжия призраци“ в Бургас
Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
Мъж заби юмрук в главата на жена в Разлог, задържаха го
Задържаха седем души при акция срещу разпространението на наркотици в Русе
Задържаха за денонощие двама, заплашвали възрастна жена на спирка в Стара Загора
След ремонт на столичен булевард: Кой изхвърли строителни отпадъци в зелените площи
Мъж нападна таксиджия в Кюстендил, шофьорът извади пистолет и започна да стреля
Задържаха 24-годишен мъж, нарушил заповед за защита от домашно насилие спрямо майка си в Стара Загора
Задържаха мъж, плащал с открадната банкова карта в магазин в Перник
Пиян с 3,52 промила подкара общински камион и катастрофира на автогарата в Слънчев бряг
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Сеул ще приема севернокорейски военнопленници от Украйна, ако те желаят
Спор за болнични плащания: МБАЛ Варна заведе ново дело срещу НЗОК
България и САЩ обсъдиха следващите стъпки към безвизово пътуване
Спипаха 15-годишен без книжка с нерегистриран мотор в Благоевград
Автомобилите, които си заслужава да изчакаме: 2026–2030 г.