Агресия на пътя: Водачка хвърли кенче по друга кола на АМ „Струма“, а след това счупи и огледалото й

Пернишки полицаи изясняват агресия на пътя на АМ „Струма“. Всичко е започнало около 19:00 часа снощи. 54-годишен столичанин е обяснил, че е управлявал лек автомобил „БМВ“ по автомагистралата от София към Перник, когато в района Големо Бучино е бил застигнат от пернишко „Ауди“, от което шофьорът хвърлил кенче с безалкохолно по неговия автомобил. Колите продължили […]
Материалът Агресия на пътя: Водачка хвърли кенче по друга кола на АМ „Струма“, а след това счупи и огледалото й е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Мондиал 2026 удари в земята рекорда по червени картони
Нов разрив между Мелони и Тръмп
26-годишен моторист пострада, след като се заби в кола в Шуменско
Кола падна от скат до жп линия след сблъсък с тир в Русе
"Да направим отбраната отново европейска" - но как точно?
Скопие повдигна обвинения на мъжа, запалил българските дипломатически автомобили: пристигнал в центъра на столицата с бутилка бензин
Ясни са подробности за тежката катастрофа на пътя Симитли-Разлог! Има пострадали
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Задържаха 34-годишна жена, седнала зад волана след употреба на наркотични вещества в Стара Загора
Мъж намери кучето си натровено в старозагорското село Люляк
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Андрей Рунчев беше преизбран за общински ръководител на ГЕРБ – Бургас
Сеул ще приема севернокорейски военнопленници от Украйна, ако те желаят