Самоубийство в Нова телевизия ! Откриха обесен в тоалетните един от финансовите директори

Един от главните финансови директори на Нова телевизия - Д. В, който има място и в управленския борд на медиата, се е самоубил в сградата на телевизията преди няколко часа. Новината бе потвърдена и от МВР. Най-шокиращото е, че мъжът се е обесил в сградата на медийната компания близо до летището. Висящият труп на Д. В. е бил намерен от служител на Нова телевизия днес около 12, 40 часа в тоалетната на т. нар. "директорски етаж". Веднага е била извикана охраната на медиата, след...
Продължава
Прочети цялата публикация



Контактите между Китай и Сърбия са пример за междудържавни отношения
Тайните на тракийския храм край Старосел
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Тръмп: Кораби, натоварени догоре с петрол, напускат Ормузкия проток
Шаная Туейн с шокиращи откровения за домашно насилие: Доведеният ѝ баща се опитал да удави майка ѝ в тоалетната
Д-р Мирослав Ненков: Управителят на НЗОК не трябва да е политическа фигура, а експерт
Журналистките Лора Инджова и Цветанка Ризова с най-престижните отличия на наградите „Свети Влас“
Трагедия край Пловдив: Трима мъже загинаха при удар на джип в дърво
Фестивал на баницата и златната пита в село Борисово
Българска кола катастрофира смъртоносно в Хърватия след гонка с полицията
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)
До 34 градуса в Русе днес
Руски опозиционни лидери се срещат в Европейския парламент
Починал е британският актьор Дейвид Дейкър, известен с участията си в „Доктор Кой“ и други сериали
Новият състав на ЦИК встъпи в мандат, Хорозов оглавява комисията