Ландо Норис: Беше много забавно, но и трудно

Пилотът на Макларън Ландо Норис не бе доволен от представянето си и позицията, която зае след Гран При на Великобритания, като сподели, че има още много какво да подобрява. "Поздравления за Люис Хамилтън. Справиха се много по-добре, взеха правилното за решението. Беше забавно, но в тези трудни условия с...
Прочети цялата публикация



Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Жоел Цварц: Знам, че ЦСКА има огромна фенска маса. Невероятни са!
Румен Христов: Много ми се иска да е възможна единна кандидатура за президент между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Златна резерва донесе успех на Бундестима
Селекционерът на Германия: В края поехме малко повече риск
Греъм Потър: Труден мач за анализ
Германия се класира за елиминациите след два гола на Дениз Ундав
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Има ли риск от нова водна криза в Плевен
Млад български учен е удостоен с престижна международна награда
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна и плода й след ПТП с последно поколение робот за гръбначна хирургия
Нарекоха Меси луд гном
Само след два мача: Халанд вече е голмайстор №1 за Норвегия на световни финали
Малдини става директор в Италианската футболна федерация
350 евро глоба и месец без книжка за непоставен колан в Гърция
Оставиха зад решетките двама, свързвани с "Калашниците" (снимки)
Ореол, рак и щука може да се окаже неродената партия на Радэв
Проф. Рачев: Не е типично