Харисън Форд навърши 82 г. и стана част от Marvel вселената с роля в новия "Капитан Америка" (ВИДЕО)
Кино легендата Харисън Форд, който само преди три дни навърши 82 години, няма никакво намерение да забавя темпото, а възрастта му далеч не е фактор за мечтаните нови постижения в света на киното.
Звездата, изиграла емблематичните роли на Индиана Джоунс и Хан Соло в "Междузвездни войни", сега атакува с пълни сили и вселената на Marvel в опит да спечели далеч по-младите почитатели на седмото изкуство с филмите за супергерои, които покориха киносалоните и боксофиса и постигнаха удивителни рекорди с печалбите си.
Happy birthday, Harrison Ford!❤️ pic.twitter.com/Ih1qQl42i4
— Cinema Scene (@CinemaScene404) July 13, 2024Харисън Форд ще влезе в ролята на Тадеус "Тъндърболт" Рос в предстоящия нов четвърти епизод от франчайза за Капитан Америка, наследявайки персонажа от вече покойния си колега Уилям Хърт.
Marvel вече публикува и дебютният трейлър към "Captain America: Brave New World", в който се вижда как героят му се опитва да наеме супергероя за оперативен агент на САЩ.
Harrison Ford as President Thunderbolt Ross in ‘CAPTAIN AMERICA: BRAVE NEW WORLD’ pic.twitter.com/cJuVfWP7mi
— DiscussingFilm (@DiscussingFilm) July 12, 2024В главната роля вече няма да гледаме Крис Еванс, а колегата му Антъни Маки, а сред новите имена е също така и актьорът Джанкарло Еспозито като мистериозен злодей, пише vesti.bg. Официалната премиера на лентата се очаква на 14 февруари 2025 година.
Прочети цялата публикация




Адам Драйвър влиза във вселената на Марвел като злодея Мистър Синистър в новия филм за „Х-Мен“ (ВИДЕО)
Новият сезон на "Под прикритие": кои са старите играчи и кои са новите персонажи? (ВИДЕО)
„Одисея“ стана най-касовият филм в кариерата на Кристофър Нолан с над 1 милиард приходи
Играта влиза в края на лятото със „Сладък проблем“
„Одисея“ стана най-касовият филм с рейтинг R в историята
"Спайдър-мен: Нов ден" с нов рекорд: Натрупа 2 милиарда долара приходи
Мелани Грифит на 69 г.: Звездата от „Работещо момиче“ празнува рожден ден
Натали Трифонова пред важен избор: кога ще се върне в ефир?
Лудогорец представи египетски национал
Меган Маркъл навърши 45 години
Лагард била готова да оглави Световния икономически форум
Как мениджърите трябва да говорят за AI
До 300-метрова дига ще изградят край АЕЦ „Козлодуй“ за 10–15 дни заради критично ниския Дунав
Борисов представи новия областен координатор на ГЕРБ в Ямбол - Николай Костадинов
20-годишен се заби с „Ауди“-то си в мантинелата на пътя Смолян – Златоград
''Бодигард'' е най-продаваният филмов саундтрак в историята
Обявиха частично бедствено в 4 села заради големия пожар в Хасковско
БАБХ иззе над 430 кг продукти от животински произход без документи на ГКПП „Капитан Андреево“ (СНИМКИ)
3000 евро гаранция за обвинения, че отровил 8 лешояда край Калофер