Fakti.bg | 25.07.2024 19:28:30 | 56

ЦСКА 1948 взе минимална преднина срещу Будучност

ЦСКА 1948 победи с минималното 1:0 черногорския Будучност в първи двубой от сблъсъка им от втори предварителен кръг на Лига на конференциите, игран на стадион "Васил Левски", предаде ФОКУС. Единственият гол в мача падна през първата част и то в самия край на полувремето, когато Бирсент Карагарен отбеляза с глава след асистенция на Радослав Кирилов. Реваншът е на 1-и август в Подгорица. Междувременно евентуалният съперник на бистричани в следващия кръг Жалгирис стигна до победа с 2:1 като домакин на Пафос.

ЦСКА 1948: 1. Петър Маринов, 19. Стив Фуртадо, 22. Реян Даскалов, 14. Теодор Иванов, 15. Симеон Василев, 28. Неделко Пишчевич, 39. Парвиз Умарбаев, 9. Бирсент Карагарен, 7. Талис, 10. Радослав Кирилов, 40. Марио Илиевски БУДУЧНОСТ: 1. Миятович, 3. Гривич, 55. Ораховац, 33. Аджич, 15. Гошевич, 30. Андрия Булатович, 14. Брънович, 7. Иванович, 10. Вукотич, 18. Гръбич, 11. Иван Булатович