Емилия и Жорж Башур пак се показват влюбени и щастливи (СНИМКИ)
Емилия и Жорж Башур опровергаха слуховете, че живеят разделени. Дни след семейната ваканция, която си организираха, съпрузите празнуваха годишнина от сватбата на 21 юли. Поводът съвпадна с рождения ден на бизнесмена, на който Емилия за пореден път му се обясни в любов.
„Вече 7 години споделяме щастие и тревоги, вървим заедно ръка за ръка. Честит рожден ден любов моя! Искам да ти кажа, че ти си ми най-близкия човек, когото някога съм имала, и който най-много ме познава. Искам да си щастлив, искам да те направя много щастлив. Убедена съм, че тепърва ни предстоят най-красивите моменти. Бъди ми здрав, продължавай да бъдеш такъв, какъвто си, бори се, усмихвай се, обичай ме и ти пожелавам още много върхове в твоята работа! Обичам те!”, написа Емилия в Инстаграм към снимка с Жорж Башур.
Вижте тази публикация в Instagram.
Преди дни двамата се завърнаха от семейна ваканция. Макар певицата да не издаде дестинацията, която са избрали за почивката си, от кадрите, които сподели, стана ясно, че са се насладили на спокойствие в комплекс край морето, разполагащ с много тревни площи. Сред снимките има и такава, за която съпрузите позират с Иван и Мира – децата на певицата от бившия ѝ мъж – бизнесменът Коко Динев, и дъщерята на Жорж Башур от предишния му брак. Емилия за първи път показа, макар и в гръб, малката си дъщеря Жоржина, която е плод на любовта ѝ с Жорж Башур. Певицата се щракна и с него. Двамата позират с широки усмивки.
Вижте тази публикация в Instagram.
Според източници на „Уикенд”, двамата наистина са изживели криза в отношенията си. Жорж хлътнал по доста по-млада любовница и зарязал Емилия и детето. Романсът им обаче прекъснал неотдавна и той вече се е върнал при семейството си. Същевременно баровецът изпитвал сериозни финансови затруднения и даже му се наложило да освободи шофьора си, пише hotarena.net.
Прочети цялата публикация



Емрах пак се изфука с нова скъпа кола, въпреки отнетата шофьорска книжка (СНИМКИ)
Лили Иванова изненада феновете си с напомпани устни (СНИМКА)
Саботажи и пропаганда: как Русия напада Полша
Среща в Будапеща може и да няма, но тревогата остава
12-годишната дъщеря на Ким Кардашиян с потресаваща визия: татуировки и пиърсинги по лицето (СНИМКИ)
Антонио Бандерас и Мелани Грифит омъжиха дъщеря си (СНИМКИ+ВИДЕО)
Президентите на България и Унгария разговарят на 4 очи, Радев пак е с колата на съпругата си (снимки)
Тръмп пак посрещна Зеленски в Белия дом, но сделка за "Томахоук" май няма да има (видео/снимки)
Социалните мрежи са вредни за децата
Азов: Отблъснахме голяма руска атака
Текстовете за такса "водомер" трябва да отпаднат,каза министър Иван Иванов в Болярово
Ламин Ямал "захапа" Реал Мадрид преди Ел Класико
Кралят на МЛС? Меси води надпреварата за най-полезен играч
Монтана - Арда /състави/
Делото срещу полицаите, обвинени в убийство в Казанлък, е върнато за нарушения
Съседи се дразнят от лукса, жалват се от плажа на Бекъм
Арне Слот с тревожни новини за бранител на Ливърпул
Съдът върна на прокуратурата делото за убития от двама полицаи мъж в Казанлък
SuperMebeli: Златният акцент в интериора – килимите за хол, които придават класа