Директор в Ред Бул напуска, става шеф на Ауди

Спортният директор на Ред Бул Джонатан Уитли напуска тима от Милтън Кийнс, за да стане шеф на отбора на Ауди. Today, we announce the departure of Sporting Director Jonathan Wheatley, as he heads to a new challenge in the role of Team Principal with the Audi F1 Project. Everyone at the Team wishes Jonathan all the best. We will announce a new Team structure in the coming weeks. — Oracle Red Bull Racing (@redbullracing) August 1, 2024 Обявяване...
Прочети цялата публикация



С новия шеф на Apple ще се възстанови и предишното влияние на дизайнерите в компанията
Ще видим ли Пеевски в нова роля в ДПС?
11 163 евро за шефа? Как се формират заплати в България
Кире Змейо напусна Струмска слава
Флорентино Перес: Най-добрите играчи ще са в Реал Мадрид
Директор на дирекция в община Варна не се явява на работа, за да бъде отстранен
Какво ще стане, ако Путин реши да нападне балтийска държава
Керамична плочка с надписи на 7000 г. разказват за живота на древна цивилизация по нашите земи
Буря във Формула 1: Разногласия около новите двигатели разклащат елита
Спец по борбата с наркотрафика става зам.-шеф на Агенция "Митници"
Театрална школа „ТАЛАНТИНО“ отбелязва 15 години
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Еньовден в Етнографския музей
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Посред бял ден, с дързост и цинизъм: Нагла кражба в Гоце Делчев завърши с неочакван обрат
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)