Fakti.bg | 09.08.2024 20:19:26 | 50

Арда победи Хебър Пазарджик в Кърджали

Арда Кърджали се наложи с 2:1 над Хебър Пазарджик в мач от четвъртия кръг в efbet Лига, записвайки втори успех от началото на сезона.

В средата на първото полувреме Тонислав Йорданов пропусна от бялата точка. След това Станислав Иванов даде аванс на домакините в 38-ата минута.

В 52-ата минута Илкер Будинов покачи на 2:0 за Арда.

В 71-ата минута звездата на Хебър - Набил Макни намали с прецизен шут, но силите на Хебър не стигнаха за повече.

Арда (Кърджали) 2:1 Хебър (Пазарджик) 1:0 Станислав Иванов (38) 2:0 Илкер Будинов (52) 2:1 Набил Макни (71)

Стартовите състави:

Арда: 1. Господинов, 8. Аксака, 10. Цонев, 17. Будинов, 18. Хюсеинов, 19. Йорданов, 23. Виячки, 33. Тилев, 35. Велковски, 93. Жуниор, 99. Ст. Иванов.

Хебър: 1. Дебърлиева, 7. Збун, 55. Михайлов, 23. Пехливанов, 24. Ел Фатахи, 15. Фонку, 20. Гамаков, 70. Макни, 77. Хамдиев, 10. Кабос, 84. Кръстев.