Лора Крумова разкри за необичаен голям страх
"Никога няма да забравя момента, в който за пръв път излязох от България, защото си спомням, че минавайки границата, аз мислех, че ще ме върнат обратно." Това признава Лора Крумова пред "България днес" за страха, който най-много е вковавал съзнанието ѝ.
"Аз минах границата с Гърция с родителите ми и просто се чувствах виновна, че съм там и че се опитвам да премина от другата страна", добавя още журналистката.
На 19 август тя ще отпразнува своя 45-ти рожден ден в компанията на съпруга си - сърфиста Сотир Марков, и двете им деца.
Към днешна дата положението с пътуванията при Лора Крумова, разбира се, не е такова. Тя пътува свободно и където реши, стига да разполага с време и възможност за това. Но, все пак, споделя, че ѝ е отнело поне 10-ина години, докато се отърве от чувството на тревожност и вина, които изпитва, когато се опитва да излезе извън границите на родината.
"Тогава, като дете, си казах: "Добре, откъде го имам това чувство на вина?". Може би по някакъв начин се предава в гените, нали, да смяташ, че трябва да те върнат, че нямаш право на това да минеш от другата страна? Въпреки че аз съм била 10-годишно хлапе. Но много години след това си мислех и търсех отговора на въпроса защо нямах самочувствието да изляза?", спомня си днес с усмивка Крумова и допълва: "А в момента ме хващате на почивка по време на летния ми отпуск".
Лора Крумова не споделя къде точно е решила да почива със семейството си - у нас или зад граница, но е сигурно, че е някъде край море. "Никой не се интересува къде съм на почивка, това не е от съществено значение за никого освен за семейството ми", категорична е тя.
"Много време ми отне да изградя самочувствие, наистина, че аз имам право да пътувам, че имам право на движение извън България. Отърсих се от тези комплекси след двайсетте си години, малко преди да навърша 30 г.", пояснява водещата за нестандартния страх.
Прочети цялата публикация



Големият проект на Путин: Руска хегемония над цяла Европа
Вечното дерби между ЦСКА и Левски може да претърпи промяна
Нов световен ред: Договорка на Тръмп с Кремъл и за България?
Гала: Чудо е
Херо: Никой не може да ми затвори устата, на четири отбора свирят едни и същи съдии
Станка Златева с коментар за големия скандал в борбата
Слави Трифонов призна за необичайно забавление нощем
Инцидентът с Кадиров-младши: Колко безпомощен е Путин?
Бъдещият президент на Турция - пак с фамилия Ердоган?
Неоцезаризмът: От Форума към Колизеума
Дъщерите на "разжалвания" принц Андрю са в ужас - майка им планира мемоари!
Димчо Ненов: Трябва да вкарваме това, което създаваме, младите ще получават своя шанс
Украинският министър на енергетиката: Технически повреди на два електропровода доведоха до прекъсване на електроснабдяването
Маколи Кълкин към екранната си майка от ''Сам вкъщи'': Мислех, че имаме време
Масови прекъсвания на тока засегнаха Молдова след срив в украинската мрежа
Сериозни финансови затруднения преследват принц Хари
Авария наводни коли в софийския квартал "Лагера" (ВИДЕО+СНИМКИ)
ЦСКА сложи край на зимната си подготовка с победа
Напрежение около покупките на имоти от българи в Северна Гърция