Шефът на СОС: Агенцията по вписванията отказа да регистрира новото ръководство на Четвърта градска болница

Агенцията по вписванията е отказала да впише новото ръководство на Четвърта градска болница, предложено от д-р Антон Койчев от ГЕРБ-СДС и Ваня Григорова, в рамките на спорното решение за вливането на болницата във Втора градска болница. Това съобщи председателят на Столичния общински съвет Цветомир Петров. Окончателно: Четвърта градска болница се влива във Втора градска Според него решението е било наложено "силово и на инат" от икономическото мнозинство в СОС, което, по негови думи, не работи в интерес на софиянци и дори не успява да обслужи частни интереси.
Прочети цялата публикация



Нарастващо вътрешно напрежение! Иранското ръководство трябва да убеди хората в победата във войната със САЩ
След месеци агония и смяна на ръководството: Лекарите от Четвърта градска болница получиха заплатите си
Йордан Цонев се оттегля от политиката окончателно
Родители кръстиха бебето си Xfrgolszzzxy, болницата отказа да го регистрира
Чешкото правителство забрани на президента да присъства на среща на НАТО
Повдигнаха обвинения на китаец, шпионирал в София
Ювентус умува да си върне Пауло Дибала, но той иска само в Рома
Всичко, което произвеждаме, остава в Русия! ''Роснефт'' спира износа на петрол
Англия и Гана не успяха да се победят - 0:0
Кабинетът решава за нов размер на социалната пенсия и заем по европейския инструмент SAFE
Тъжна вест остави Франция без селекционер за мача с Норвегия
Левски анонсира привличането на нов по оригинален начин
Галерия в снимки от Англия - Гана
Скандал преди мача Англия - Гана
Mинус £100 милиарда годишно! Какво загуби Великобритания десет години след Брекзит?
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците