Люис Хамилтън изненадващо заговори за пенсиониране
Звездата от Формула 1 Люис Хамилтън изненадващо заговори за край на кариерата си. Пилотът на Мерцедес, който ще продължи кариерата си във Ферари през следващия сезон, заяви, че ще се състезава, стига да се чувства способен да демонстрира достатъчно висока скорост.
„Има дни, в които си казвам, че наистина не знам колко още мога да издържа. Има дни, в които човек си мисли дали няма нужда от почивка, защото за разлика от други спортове, във Формула 1 няма такива почивки. Имаме много малко време за ваканция“, сподели Хамилтън.
„Ще дойде ли момент, когато вече няма да ми харесва да се състезавам? Надявам се този момент никога да не дойде - в смисъл, че никога няма да спра да се наслаждавам на състезанията. Но в един момент все пак ще трябва да осъзная, че е време да спра“, добави пилотът.
„Искам да съм сигурен, че давам най-доброто от себе си и да се наслаждавам максимално на Формула 1. Наслаждавам се на това, което съм правил цял живот. Говорих с много спортисти, които се оттеглиха рано, и много от тях ми казаха, че биха искали да прекарат още една или две години в спорта. Казаха ми, че трябва да продължа да се състезавам, докато мога. Но не знам дали ще продължа, ако не смятам, че съм достатъчно добър“, каза още Хамилтън.
Прочети цялата публикация



Старт на Гран При на Канада
Джордж Ръсел триумфира в квалификацията за Гран При на Канада
Джордж Ръсел триумфира в спринта на Гран При Канада
Хамилтън категоричен: „Няма да се пенсионирам, ще карам още поне пет години“
Хамилтън: от 5-годишен съм фен на Арсенал, исках да играя за този клуб
Люис Хамилтън ликува с Арсенал: От 5-годишен мечтая да играя за „топчиите“
Дейвид Бекъм стана първият британски спортист с милиардерски статут
Шрьодер - посредник за Украйна? "Отровена оферта"
Арсенал докосва титлата след драма на "Лондон Стейдиъм"
Люис Хамилтън с нова стратегия за предстоящото Гран при на Канада
Делова получил сериозна контузия в последния мач на ЦСКА, освободиха го от лагера на Косово
Официално! Националът Патрик-Габриел Галчев е свободен агент
СНИМКИ: Кристъл Палас вдигна трофея в Лигата на конференциите
Карлос Охене приключи с Левски
Капитанът на корейския национален отбор не е притеснен за Мондиала
Бдение в памет на 16-годишната Ивана ще се проведе в Благоевград
Лятна дехидратация – симптоми, които не бива да подценяваме
Кристъл Палас троумфира в Лига на Конференциите
Неймар кацна с личния си хеликоптер на базата на Бразилия
ФИФА под прицел: Разследване за спекула с билети за Мондиал 2026