Феноменът България
Планинската спасителна служба била помолила парламента да и разреши да ползва специален режим на движение, когато тръгне да спасява хора.
Парламентът не отразил искането на планинската спасителна служба.
Ами че така, де.
Ако в България някой има нужда от специален режим на движение, това със сигурност са тяхно Величество депутатите!
Това коментира във "Фейсбук" Диана Дамянова.
Особено ако бързат за някоя предизборна среща, щото на нея се решава съдбата ни, хора!
А не някаква ПСС, която щяла била да спаси един два живота.
Друг е въпросът, че колите със специален режим на движение вече не само са безконтролни, но и отнемат животи.
Но какво толкова, един –два живота тук, един-два живота там. Съдба Българска…
Сглобяването на правителство в Белгия не се получило, защото не могли да се разберат…….. за бюджетния дефицит!!!
Да им имам грижите.
У нас не могат да се разберат по далеч по-важни въпроси – кой да е министър на вътрешните работи, кой да е министър на външните работи, кой да е председател на някоя комисия, дето ще има общо две заседания.
Важни хора решават важни проблеми.
Такива глупости като инфлацията, декапитализацията на икономиката, в резултат на управлението на Василев като финансов министър, бюджетния дефицит и т.н. глупости, абе ай сиктир, няма да се занимаваме с глупости.
Кирил Петков да публикува „оня списък”. Не, не списъкът на Шиндлер, който той бърка със списъка на Хитлер. Не е виновен човекът, че не е чел книгата /впрочем и аз я прочетох едва след филма/. Не е виновен и че не е гледал филма… Че то никак не е задължително.
Ама като чуе думата списък и след нея му идва веднага да каже… на Шиндлер. И това ако не е богата обща култура, кое е?
Но днес мисълта ми е да публикува, ако може „оня списък”, списъкът на онези, дето са „неприемливи за министър на вътрешните работи”. Че да не вземе Главчев пак да стъпи на криво и да посочи некой, дето не е или е от оня списък – списъкът на Кирил за допустимост.
Че пак ще се оттекат изборите.
Иначе, оня списък на Възраждане е много много полезен. Той показва, че по искане на проруската пасмина от Възраждане, ние , българските граждани, можем да бъдем поставяни в произволни черни списъци.
И да, това е началото на фашизма.
После , списъците стават по- и по- дълги, а хората в тях по и по врагове, докато един ден се окаже , че само истинските /чисти/ арийци имат право на свободен живот. В нашия случай чистотата ще бъде определяна от низши духом лица като КК, ЦГ и техните придворни, които след като не са успели да се „реализират” в нито едно нормално начинание, са пристанали на интересите на чужда, при това обявила ни за враг, държава.
Но най-хубавото тепърва предстои… Ще има смисъл, щото ще има пак как....
Прочети цялата публикация



Експерт: Можем да предотвратим 33 хил. смъртни случая на година у нас
Атанас Зафиров: Ще преосмислим участието си в управлението, ако социалните политики в бюджета бъдат поставени под риск
България №1 в ЕС по загуба на вода: Защо 20 часа откриваме теч, но губим вода с години
Три български жени учени бяха отличени с по 5000 евро за проекти за подобряване на комуникациите, метаболитното здраве и превенция на зоонозни заболявания
Великобритания издаде временен лиценз за сделки с „Лукойл Интернешънъл“ до 26 февруари
Фотографска изложба на евродепутата Христо Петров и на основателката на Фондация „Код Участие“ Анета Тенева в ЕП
Заместник-министър Барбалов взе участие в Industry Forward Conference
Унгария с мерак да вземе рафинериите на "Лукойл" на Балканите
Министърът на външните работи проведе среща с посланиците на държавите членки на ЕС
Атанас Зафиров: Ще преосмислим участието си в управлението, ако социалните политики в бюджета бъдат поставени под риск
Експерт: Можем да предотвратим 33 хил. смъртни случая на година у нас
Великобритания даде временен лиценз на "Лукойл Интернешънъл"
Интерактивен концерт, вдъхновен от легендарния китарист Джо Бонамаса, ще се проведе в София
С демонстрация на отбранителен бой приключи учението на НАТО на "Ново село" и "Корен" (снимки)
Най-малко 83 са вече жертвите на пожара в Хонконг
Атанас Зафиров: Ще преосмислим участието си в управлението, ако социалните политики в бюджета бъдат поставени под риск
ООН пренареди мегаполисите в света – най-големият е с 42 млн. жители
Млади украинци в Германия: защо напускат Украйна
Евертон Бала: Преминаването ми в Левски е най-важното решение в кариерата ми