България получава 20 нови електрически мотрисни влака. А в БДЖ си е все така мизерно

България получава 20 нови електрически мотрисни влака със средства по Плана за възстановяване и устойчивост. Това обявиха от пресцентъра на правителствената служба. Договорът ще бъде подписан в присъствието на министър-председателя Димитър Главчев.
Прочети цялата публикация



Министър Георги Пеев: Новите влакове Алстом вече пристигат, но предстои още много работа преди да започнат да возят пътници
От първо лице: Чудо, което извисява.... С болка за унизената българска култура
Инфлация, цени, заплати: от какъв бюджет има нужда България?
Как електромобилите превземат света
Мона готви ударна атака на Евровизия 2027
Лъчезар Богданов: Плоският данък не е проблемът
Георги Даскалов: НРБ
Космосът – единственото място, където България и Северна Македония могат да се разберат
И тогава цъфна Ленин
"Ивкони Експрес" е напът да вози и със стари холандски мотриси
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Сеул ще приема севернокорейски военнопленници от Украйна, ако те желаят
Спор за болнични плащания: МБАЛ Варна заведе ново дело срещу НЗОК
България и САЩ обсъдиха следващите стъпки към безвизово пътуване
Тираджия от Разлог се вряза в аварирал камион и пътна помощ на АМ „Струма“ край Кочериново
Спипаха 15-годишен без книжка с нерегистриран мотор в Благоевград
Автомобилите, които си заслужава да изчакаме: 2026–2030 г.