Yettel спести над 20 000 тона въглеродни емисии през 2023 г.

Телекомът Yettel е намалил въглеродните си емисии с 20 992 тона през 2023 г. спрямо година по-рано, според публикувания доклад, в който отчита постиженията си в четирите важни за нея стратегически области - околна среда, хора, технологии за устойчиво бъдеще и управление, основано на почтеност и прозрачност. Най-голям принос за постигнатите резултати има споразумението за закупуване на електроенергия от възобновяеми източници, с което телекомът вече покрива 86% от потреблението на мрежовата си инфраструктура и 80% от останалите операции.
Прочети цялата публикация



Боян Рашев: Дъжд от вечни химикали се излива над планетата
Как електромобилите превземат света
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Три индийски танкера преминаха Ормузкия проток, плават към родината с 860 000 тона суров петрол
Броят на бежанците в Европа се стабилизира след години на непрекъснат растеж
До 80% от меда, продаван в ЕС е менте
Турция увеличава таксите за транзитно преминаване през Босфора и Дарданелите от 1 юли
Италия служи за пример на Европа?
Какво всъщност стои зад спирането на българските оръжейни доставки за Украйна
Израелският натиск може да заличи християнството от Светите земи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха
НА ЖИВО: Йордания - Алжир 1:0
DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Министър Шишков: За нас е по-важна пътната безопасност. С това компромис не бива
Отпадък или ресурс? TEXAD показа как текстилът може да получи нов живот по време на Бедечка Фест „На зелено“
Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море (снимки/видео)
Видеоигрите лекуват самотата и помагат за психическото състояние при пълнолетните