Жената на Серхио Рамос показа изваяно тяло - ВИДЕО
Испанската журналистка, телевизионна водеща, съпруга на Серхио Рамос и майка на четирите му деца - Пилар Рубио показа как поддържа перфектната си форма. Тя вече е на 46 години, но изглежда страхотно и неслучайно има над 11 млн. последователи в социалните мрежи.
Вижте тази публикация в Instagram.
Пилар е част от испанската телевизия от 2006 г. Започва със ситкоми и реклама, а през 2007-а получава наградата за най-добър тв репортер от Premio Joven. През 2008 и 2009 г. пък бе избрана за най-желаното момиче в Испания според FHM. Сега продължава да работи по тв проекти и наскоро направи премиера на сватбено шоу.
Вижте тази публикация в Instagram.
Прочети цялата публикация



Антония Петрова-Батинкова показа топ форма след третото раждане (ВИДЕО)
След атаките на Цвети Патрицио от Hell's Kitchen се тества за наркотици (ВИДЕО)
Тръмп имал няколко варианта за нови удари срещу Иран, загиналите в безредиците вече са 116
New York Times: Новият удар с „Орешник“ срещу Украйна показа, че тази ракета засега е неуловима ВИДЕО
Видео: НАСА показа бързото разширяване на останките от свръхновата Кеплер за 25 години наблюдения
Карди Би с нестандартен урок: Показа на мъжете как се яде банан (ВИДЕО)
Спешни евакуации в Албания, стотици домакинства са наводнени (СНИМКИ, ВИДЕО)
Даниел Пеев-Дънди официално показа жената до себе си (СНИМКИ)
Скандално! Брокерка във фирма за бързи кредити в Сандански се страхува за живота си! Бившият ѝ работодател В. Стоянов- Пирата от с. Хотово, заявил, че до две години ще бъде в инвалидна количка /Видео/
Служител на имиграционната служба застреля 37-годишна жена в колата й по време на акция в Минеаполис ВИДЕО
Тръмп за Иран: Само да са посмели да ударят наши бази - отговорът ни ще бъде невиждан!
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер