В Рим недоволни от съдийството на Кабаков в Лига Европа
Нашият съдия номер 1 Георги Кабаков бе главен арбитър на дербито в Лига Европа между Рома и Атлетик Билбао на “Стадио Олимпико” четвъртък вечер, завършило при равенство 1-1.
В римския спортен всекидневник “Il Romanista” недоволстват от съдийството на Кабаков в снощния двубой. В материал озаглавен "Кабаков твърде снизходителен, продължение не се игра" съдийството на българина е определено като "опасно", заради многото несвирени фалове и спестени картони.
Споменават се и няколко идентични ситуации, които са били тълкувани от Кабаков по различен начин. Според изданието, от 6-те минути добавено време се е играло по-малко от 2.
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Директор в ЦСКА: Планът е готов отдавна, започваме да го изпълняваме
ЦСКА от Австрия: „Армейците“ в очакване на Сенси след победен старт на контролите
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Разривът между Тръмп и Мелони: как се стигна дотук
Силна гореща вълна обхвана Европа, температурите на места достигат 40 градуса
Летният трансферен прозорец 2026 експлодира: Барселона и Реал Мадрид с многомилионни удари, Тотнъм пренареди защитата си
Дипломатическа война: Рим замрази отношенията с Вашингтон след сблъсъка Мелони – Тръмп
Гореща вълна обхваща Европа
Вратар се завърна в Локомотив Горна Оряховица
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Атлетико скочи заради Алварес: Всички знаят, че Барселона е клуб на измамници
Сеул ще приема севернокорейски военнопленници от Украйна, ако те желаят
Спор за болнични плащания: МБАЛ Варна заведе ново дело срещу НЗОК
България и САЩ обсъдиха следващите стъпки към безвизово пътуване
Спипаха 15-годишен без книжка с нерегистриран мотор в Благоевград
Автомобилите, които си заслужава да изчакаме: 2026–2030 г.