В Рим недоволни от съдийството на Кабаков в Лига Европа
Нашият съдия номер 1 Георги Кабаков бе главен арбитър на дербито в Лига Европа между Рома и Атлетик Билбао на “Стадио Олимпико” четвъртък вечер, завършило при равенство 1-1.
В римския спортен всекидневник “Il Romanista” недоволстват от съдийството на Кабаков в снощния двубой. В материал озаглавен "Кабаков твърде снизходителен, продължение не се игра" съдийството на българина е определено като "опасно", заради многото несвирени фалове и спестени картони.
Споменават се и няколко идентични ситуации, които са били тълкувани от Кабаков по различен начин. Според изданието, от 6-те минути добавено време се е играло по-малко от 2.
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Директор в ЦСКА: Планът е готов отдавна, започваме да го изпълняваме
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
Разривът между Тръмп и Мелони: как се стигна дотук
Силна гореща вълна обхвана Европа, температурите на места достигат 40 градуса
Летният трансферен прозорец 2026 експлодира: Барселона и Реал Мадрид с многомилионни удари, Тотнъм пренареди защитата си
Дипломатическа война: Рим замрази отношенията с Вашингтон след сблъсъка Мелони – Тръмп
Гореща вълна обхваща Европа
Алжир скочи на ФИФА след загубата от Аржентина, поиска разследване на съдийството
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)
До 34 градуса в Русе днес
Руски опозиционни лидери се срещат в Европейския парламент
Починал е британският актьор Дейвид Дейкър, известен с участията си в „Доктор Кой“ и други сериали
Новият състав на ЦИК встъпи в мандат, Хорозов оглавява комисията