Николай е първият изгонен от Къщата

Първият изгонен от къщата на Big Brother този сезон е ясен. По волята на зрителите, след гласуване в мобилното приложение на NOVA, зрителите избраха първо да спасят еротичния модел Анджела, а след това - в къщата да остане плюс сайз моделът Веселка. Така къщата трябваше да напусне Николай. Николай е млад мъж с висока самооценка. Бившият разносвач на храна смята, че всяка жена може да е негова и е кандидат за това да се "разпише" първи в Къщата. Това се казваше във визитката му при влизането в шоуто - по ирония на съдбата той действително „се разписа първи" в къщата като този, който първи трябваше да я напусне, предаде trafficnews.bg. Зрители коментират в социалните мрежи, че има вероятност Биг Брадър да върне николай в Къщата със специлна мисия. Дали ще е така, предстои да видим.
Прочети цялата публикация



137 години от рождението на Анна Ахматова: „Истинската нежност не може да бъде объркана с нищо“
Белгия се издъни и срещу Иран с 0:0 в Калифорния
Исторически първи червен картон на Мондиал 2026 заради ново правило
Системата ВАР остави нов исторически отпечатък на Мондиал 2026 (видео)
„Метрополитен“ ЕАД възстановява експлоатацията на метростанциите „Театрална“ и „Хаджи Димитър“
Руснаците атакуваха многоетажна сграда в Павлоград, ранените са дванадесет
Васил Терзиев: Изпълнени са над 45% от метрото през “Слатина”
50-годишната Милица Гладнишка призна: Не искам сватба!
Емил Радев организира в Европейския парламент форум за предизвикателствата пред висшето образование в дигиталната ера
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
В Германия може да има още по-нисък възрастов праг за достъп до социални мрежи
В Германия може да има още по-нисък възрастов праг за достъп до социални мрежи
ВАС потвърди глобата на шефа на НДК Адрияна Татарова за конфликт на интереси
Радев за Бюджет 2026: Най-големият проблем не е дефицитът, а философията на харчене на дълг
В ДАНС-Варна разработвали "КУБ" за пране на десетки милиони евро на "Баба Алино" от 2023 г.