Вижте каква е цената за еротичните снимки на Анджела от Big Brother
Моделката Анджела Ташева, която е една от най-скандалните участнички в „Биг Брадър“, продава еротичните си снимки и видеа за 250 лева, показа проверка на „Галерия“.
Цената на порно кадрите, достъпни в OnlyFans профила ѝ, стартира от двадесет долара и постепенно нараства в зависимост от периода, който желаят клиентите ѝ. Сред постоянните мераклии се нареждат мъже от съседните Сърбия, Румъния и Турция. Интерес към тунингованата дама се генерира и от англичани.
След като скандализира обществото с визитката си за телевизионната надпревара, превърнала се в обект на хиляди негативни коментари, Анджела бе нападната за дръзкото си поведение както в живота, така и на екрана. Тя не крие, че е бисексуална.
Провокацията обаче е търсена и тя не съжалява за хейта и негативната слава, с която прекрачва прага на звездната къща.
Интересна подробност, която малцина знаят, е, че в началото не е искала да предлага свои еротични снимки.
„Трябва да си призная, че бях против. Беше ми странно. Преди време повечето тийнейджърки имаха голи снимки, а след това същите се разпространяваха по групите. В онези години, когато аз бях ученичка, бях една от малкото без нито една такава. Хората във Варна се опитваха да намерят нещо и все не можеха.
Промяната настъпи преди две години, когато профилите ми в социалните мрежи не спираха да се докладват за еротично съдържание. Не са били провокативни, а арт. Беше ме срам и не показвах гърдите си. Започнах да правя видеа и осъзнах, че ми харесва. В рамките на една година станах най-известната нашенка в платформата OnlyFans“, коментира Ташева.
Под светлините на прожекторите се оказва с помощта на друга прочута гола красавица - Стефани Разсолков, позната с участието си в приключенското шоу „Сървайвър“. От нея тя взаимства част от съдържанието си, генерирайки особено голям интерес от чужденци.
„Българите не са дашни, те се пазарят“, казва брадърката. Неотдавна тя коментира, че именно нашенци крадат и разпространяват кадрите ѝ, но за тяхно разочарование - този ход ѝ носи още пари.
Един от красавците, с които брюнетката е имала вземане-даване е друг участник в риалити формата - Виктор от Бургас. Това подозират зрителите на предаването. Редица от тях забелязаха, че двамата не се скриха от камерите, а признаха, че се познават от миналото. Разбира се, без да споделят подробности за историята си.
Прочети цялата публикация



Ето я къщата в Италия, заради която Николета Лозанова и Ники Михайлов зарязват България (СНИМКИ)
Евакуация, наводнени къщи и затворени пътища: Бедствено положение в части от страната (СНИМКИ)
Поредна холивудска звезда се пуска в OnlyFans
Лични вещи и колекционерски предмети на Матю Пери се продават на търг с благотворителна цел
Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
СНИМКИ: Кристъл Палас вдигна трофея в Лигата на конференциите
СНИМКИ: Финалът на Лигата на конференциите между Кристъл Палас и Райо Валекано
Дистанцираната от политиката Иванка Тръмп позира по бански след заплахата от покушение (СНИМКА)
Сашо Кадиев се обясни в любов на съпругата си в Маракеш (СНИМКИ)
Вижте новите влакове, които тръгват по три от линиите на метрото (снимки)
НАТО: Дронът, който се разби в Румъния, е бил руски
Ница разби Сент Етиен и остава в Лига 1
Пулев: До дни ще изнеса всичките корупционни схеми, които са се правили, нещата са скандални
Дилърите продават гумени мечета и близалки с наркотици на деца
Впечатляващи STEM центрове отвориха врати днес в ПГТ „Алеко Константинов“ и СУ „Иван Вазов“
Убиецът на Сияна остава в ареста
Д-р Мирослав Обрейков поема временно управлението на УМБАЛ – Бургас
Световната купа по спортна акробатика стартира в Бургас с над 500 състезатели от 15 държави