Маги Вълчанова се издържа сама след развода със застрахователния бос Румен Георгиев
Една от най-известните носителки на короната „Мис България Вселена“ — Маги Вълчанова, се издържа основно от груповите тренировки, които води в един от най-големите фитнес центрове. Освен това тя тренира заети бизнесдами в домовете им, изготвя им и индивидуални хранителни програми, пише „Галерия“.
Идеята за това начинание се появява след като преди седем години брюнетката решава да рестартира живота си. Тогава се развежда и отваря чисто нова страница. Програмите, върху които работи, са насочени изцяло към ангажираните дами. Като помощник в начинанието си приема образованието си като лицензиран фитнес инструктор от НСА и федерацията по културизъм в България. Неслучайно я наричат Тялото заради пропорциите на фигурата ѝ, която от години поддържа активно със спорт. Така влиза в старата си форма и след двете бременности, по време на които качва по 25 кг.
Има повече от 20 години опит във фитнеса
и е практикувала както обичайните фитнес тренировки, така и други стилове на трениране, като крос фит, тай-бо, канго-джъмп, тренировки със собствена тежест и ластици. В тренировките ѝ присъства богато разнообразие от упражнения, приложими на всякакви места и локации. В същото време тя учи и дигитален маркетинг, с което също смята да се занимава за в бъдеще.
През 2017 година тя се раздели със застрахователния бос Румен Георгиев, като краят на брака им настъпи без излишни скандали и фанфари из медиите. Двамата имат две деца - Румен-младши и Андрей. Те останаха при майка си, а таткото има определено време, което да прекарва с тях. Според близки на Маги тя е получила доста скромна издръжка на фона на финансовото състояние на бившия си съпруг. През годините на брака си Маги и мъжът ѝ поддържаха изключително висок стандарт на живот, имаха бавачка, а бившата Мис България караше коли за стотици хиляди левове. Преди това Вълчанова имаше 11-годишна връзка с американец, но разведе Румен Георгиев с щерката на Нора Ананиева - Ана.
Манекенката, която чрез фондацията си „Фейс ту фейс“ се бореше с трафика на хора, има неособено щастлива съдба. През 2002 г. брат ѝ Георги уби 60-годишната им майка. Преди трагедията той бил полицай, но го набедили за изнасилване на 15-годишна и го осъдили на 3 години затвор. След скандала напуснал системата на МВР. Моделката обясни, че брат ѝ се водел на отчет в психодиспансера и страдал от раздвоение на личността.
Прочети цялата публикация



След два развода и три деца: Рийз Уидърспун не се страхува от 50-те си години
Алекс Богданска вдигна нивото в професионален план
Защо войната на САЩ в Иран се оказа много по-груба грешка от тази в Ирак?
Унгарският "Уотъргейт": Орбан и скандалът с тайните служби
Първата съпруга на Боби Михайлов с трогателно послание след кончината му
Специални отличия за най-възрастния участник в Маратон Стара Загора 2026
Специални отличия за най-възрастния участник в Маратон Стара Загора 2026
България U21 с равенство срещу Азербайджан U21, "лъвчетата" завършиха мача с човек по-малко
50 години без проф. Саша Попов - светла личност и неизтощим родолюбец
След фаталния побой в община Несебър: Каква е причината за възникналия спор и последвалото убийство
Хасан Адемов: Подготвя се нова наредба, въвеждаща ясно разграничение между „енергийно бедни“ и „енергийно уязвими“ групи
Спасиха жена от пожар в къщата ѝ в Свищов
Католиците празнуват Великден, папата призова за мир
Меси и Суарес измъкнаха точка за Интер Маями срещу Остин
Променят движението в София заради полумаратона
Планински водачи на Еверест тровили туристи с бакпулвер и миши изпражнения, за да ги "спасяват" със скъпи евакуации
Пожар в хоспис в София! 53-годишен мъж е пострадал!
Най-четеното от изминалата седмица (14/2026)