Big Brother разпореди на скандалната Анджела да напусне къщата още преди номинациите
„Биг Брадър“ нареди на варненката Анджела Ташева да напусне къщата още преди номинациите, предаде Трафикнюз.
Причината е, че тя има нужда от медицински грижи.
Гласът на големия брат извика Анджела в изповедалнята, като ѝ заяви, че след проведените изследвания, те са показали, че има нужда от допълнителни такива. Преди това скандалната участничка не се е чувствала добре и поради това са ѝ направени медицинските тестове.
„Биг Брадър“ обясни на съквартирантите, че тя има нужда от допълнителни медицински грижи, които не могат да бъдат осигурени в къщата.
Прочети цялата публикация



Путин ликвидира гражданите. И сам ще плати цената.
Киър Стармър загуби играта на тронове във Великобритания
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Български сценарист и режисьор ще е сред гласуващите за наградите „Златен глобус“
Жители на столичния квартал „Модерно предградие“ сигнализират за сериозни проблеми след започналия ремонт на улица „Справедливост“
Левски привлича испанския защитник Алекс Сентейес
Версайският дворец – символ на дипломацията на Еманюел Макрон
Наполи урежда първо ново попълнение за Алегри
Уругвай в тревожна ситуация: отборът блокиран в Мексико заради проблем с полета към САЩ
В Букурещ приеха закон за обединението на Румъния и Молдова
В Германия може да има още по-нисък възрастов праг за достъп до социални мрежи
В Германия може да има още по-нисък възрастов праг за достъп до социални мрежи
Русия въвежда ограничения за продажбата на гориво в няколко региона
Външният министър на Северна Македония иска извинение от България
ВАС потвърди глобата на шефа на НДК Адрияна Татарова за конфликт на интереси
17-годишна родилка в тежко състояние бе транспортирана с въздушна линейка до София
Тайната на Меси: Как геният от Росарио се подготви за нов световен триумф
Зрелостниците от гимназията по туризъм в Слънчев бряг взеха дипломите си
Зрелостниците от най-голямото училище в Община Несебър получиха дипломите си