Виктор Калев останал без деца заради Елена Бозова
Един от любимците на българската публика Виктор Калев отпразнува 55-ия си рожден ден щастлив от супер успешното турне, което направи в последните 2 месеца с хитовия си спектакъл "Грамофонът". Онова, което се случва в личния му живот обаче, е не по-малко интригуващо.
За последната половин година Виктор пълни най-голямата ни зала в културна институция - зала 1 на НДК, за втори път. Успех, с който малцина могат да се похвалят днес.
Датата 20 октомври беше резервирана само за най-близките му хора - най-личен гост беше племенницата му, която почти е осиновил — така се шегува самият той през последните години.
15-годишната красавица Вяра е щерка на брат му Георги, но през годините актьорът я приел като свое родно дете, а то означава много за него. Той често показвал на приятелите си нейни снимки и се хвалел с фотосите, където са заедно с нея. Последният им общ кадър е от лятото на морския бряг, на която се вижда каква красива девойка е станала Вяра.
Като причина за липсата на свое дете, най-близките му смятат, че той все още не може да намери подходящата жена, на която да се опре и да го дари с потомство. Запознати твърдят, че единствената жена, която е обичал в живота си, е актрисата Елена Бозова, чийто глас познават всички.
Това е гласът зад кадър на епизодите от риалитито „ВИП Брадър“, освен това мнозина я разпознават и като водеща в популярния ефир на радио „FM+“. Тяхната история е колкото тривиална, толкова и емоционална. Първо и двамата са от красивия родопски град Златоград. Познаващи ги смятат, че любовта им е била по-скоро детска, която днес се е трансформирала в едно истинско и голямо приятелство.
Двамата заедно кандидатстват във ВИТИЗ (сега НАТФИЗ) и ги приемат. Преди това обаче те заедно се подготвят за изпитите. Елена или Ечето, както ѝ казват, е три години по-малка от него, завършва гимназия в София, а студентът Виктор тъкмо учи първа година... химия в Софийския университет.
Двамата се връщат в Златоград в началото на лятото, за да се подготвят заедно за театралния институт – сменят се, ту тя играе роля на изпитната комисия, ту той. Накрая документите им подава сестрата на Ечето, защото на тях им било неудобно, припомня "Галерия".
Прочети цялата публикация



Киър Стармър загуби играта на тронове във Великобритания
Светлана Василева призна, че е правила опити за самоубийство
Без социални мрежи за тийнейджърите във Великобритания
Без знанието на Борис III: Абдикиралият цар Фердинанд I поискал от Хитлер да върне Южна Добруджа на България
Лъчезар Богданов: Плоският данък не е проблемът
Ученичка родила дъщеря на Лаврентий Берия, шефът на НКВД, я държал в "златна клетка" до разстрела си
Шумен се подготвя за третото издание на комедийния фестивал „Тодор Колев“
Иван Христов: Всички, които организират паради на семействата, са малоумници
Радикална промяна за ромите: какво планира Петер Мадяр?
Лияна Панделиева: Поколение без инстинкт за самосъхранение - родителите са първите виновни
Шофьор с близо 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Премиера на голямата група на Театралната школа към Държавен куклен театър – Стара Загора
България излиза срещу световния шампион Италия
20 години и 11 дни: последната битка между Меси и Кристиано
България излиза срещу световния шампион Италия
Тежка катастрофа затвори АМ „Тракия“ към София, по първоначални данни има трима загинали
Съд не уважи искането на отстранената от длъжност началничка на кадастъра във Варна
Тежка катастрофа с две жертви на пътя Айтос-Карнобат
Икономическият ефект от изкуствения интелект: IDC прогнозира създаването на 22,5 трлн долара добавена стойност до 2031 г.