Зрителите изгониха татуистката Косара от Big Brother
След оспорвано гласуване в приложението на NOVA PLAY, волята на зрителите бе Косара да напусне Къщата на Big Brother завинаги, предаде NOVA.
Тя се превърна в третия изгонен съквартирант, изправяйки се в двубой срещу колоритния Георги Марков, който получи 87% от зрителския вот. Косара получи само 13% от подкрепата.
Бившият свещеник и фризьор Марио беше спасен от феновете на риалити формата в първата фаза от гласуването, получавайки повече от половината от положителния вот. Той стана обект на вербални атаки от страна на изгонената Косара, а през последната седмица повечето съквартиранти се обърнаха срещу него, включвайки Марио в списъка за изгонване.
По време на елиминационния лайв съквартирантите станаха свидетели на срещата между Виктор и приятеля на Теодора - Велин. Разговорът между тях нажежи обстановката в Къщата. Във включване на живо, Теодора обясни че иска тези сложни взаимоотношения да бъдат изяснени извън предаването. По всичко личи обаче, че развръзката ще се случи точно в Къщата, а в следващия епизод на Big Brother зрителите ще станат свидетели на острите реакции на наранените Теодора и Виктор.
Първото телевизионно интервю на напусналата Big Brother Косара ще бъде в неделя след 10:30 часа по NOVA. Тя ще бъде гост и в подкаста „Голямата сестра“, където ще разкаже какво стои зад постоянните ѝ противоречия с Марио. От водещата Елена Сергова за първи път Косара ще научи за ролята на Петър като „Енигма“ - агентът на зрителите в Къщата.
Прочети цялата публикация




Лео Бианки предложи помощ на тризначките: Не бива да се шегуваме с тях!
Официално изхвърлиха Мики Рурк от дома му заради неплатен наем
Арх. Георгия Рачева с изложба за нежността
Рекорден брой доброволци и актьори се събират за най-мащабния епизод на "Бригада нов дом"
бТВ и Нова газят решението на СЕМ да спрат рекламата с Владо Николов за Fortex
Михаела Филева откровено за трудните моменти в детството, паник атаките и любовта в „Животът по действителен случай“ по bTV
Джорджина има диаманти, Криси Патрашкова рокли, а аз имам кредити – и си ги изплащам: Дарин Ангелов
Финалът на Мамник е този четвъртък по БНТ 1
Натали Трифонова смени късата пола с народна носия
Броим часовете до последната среща с Мамника: сблъсъкът с чудовището ще бъде запомнящ се!
Рюте: НАТО е по-силен от всякога. Мирът в Украйна е по-близо благодарение на Тръмп. Само Киев ще реши за територията си
Тръмп спря ударите по ирански енергийни съоръжения до 6 април, Техеран "благодари" с удари по Хайфа
Infiniti с първи модел от 10-ина години
Ясни са четирите финални плейофа за Мондиал 2026 от Зона Европа
Полицията търси помощ за намирането на жената, намушкала четирима чужденци в София
Чехия - Ирландия 2:2 (4:3 след дузпи) /репортаж/
Легендата Един Джеко и Босна си осигуриха дуел за Мондиал 2026 срещу Италия