Селекция от хорър филми с 50% отстъпка очаква потребителите на А1 Видеотека за Хелоуин
Любителите на хорър жанра могат да се възползват от промоционални предложения в А1 Видеотека на Xplore TV в периода до 4 ноември. Близо 20 хитови заглавия се предлагат в платформата с 50% отстъпка от стандартната цена. В селекцията попадат както класически и популярни заглавия като „Хелоуин“, „Чистката“ и „Венъм“, така и някои нови предложения.
Едно от предложенията на А1 Видеотека е „Лиза Франкенщайн“. Хорър комедията разказва за самотна ученичка на име Лиза (в ролята Катрин Нютън), която случайно съживява викториански труп (Коул Спраус) и започва да създава идеалното гадже. Действието във филма се развива през 80-те години на миналия век и обещава смесица от черен хумор, тийнейджърска романтика и свръхестествени елементи. Написана от сценаристката на „Джуно“ Диабло Коуди, тази модерна приказка за Франкенщайн предлага свеж обрат в класическата история за чудовището, като смесва романтика и сатира на фона на хорър атмосфера. Зрителите могат да разберат какво ще се случи с Лиза и нейната нова любов срещу еднократна такса от 3,99 лева в А1 Видеотека.
„Има нещо в плевнята“ е коледна комедия на ужасите, посветена на норвежко-американско семейство, което наследява отдалечена хижа в планината и открива, че в плевнята им живее злокобно същество. С участието на Мартин Стар, Амрита Ачария и Киран Шах, филмът се заиграва със скандинавския фолклор и мита за „нисе“ (пакостлив коледен елф). Съчетавайки шантав хумор със свръхестествен ужас, това е празнична и смразяваща история за оцеляване и празничен хаос. Смесицата от черен хумор и фолклор придава привкус на традиционния коледен хорър. По време на промоционалната кампания, „Има нещо в плевнята“ може да бъде наета от А1 Видеотека на цена от 3,99 лева и да бъде гледана неограничен брой пъти в рамките на 48 часа.
„Нощно плуване“ е свръхестествен филм на ужасите за семейство, което се премества в нов дом, само за да открие, че басейнът в двора им е обитаван от мистериозна и смъртоносна сила. С участието на Уайът Ръсел и Кери Кондън, филмът покачва напрежението, докато семейството се опитва да разкрие тайните зад басейна и неговото ужасяващо присъствие. Базиран на късометражния филм от същия режисьор (Брайс Макгуайър), „Нощно плуване“ ще даде на зрителите зловеща атмосфера и психологически страхове. Фокусът му върху един-единствен, необичаен призрачен елемент предлага свеж поглед към жанра на къщите с призраци. Лентата може да бъде гледана неограничен брой пъти в А1 Видеотека също на цена от 3,99 лева.
По време на промоционалната кампания за Хелоуин в А1 Видеотека любителите на ужаси могат да се насладят на тези и още много заглавия на половин цена. Във Видеотеката на Xplore TV зрителите могат да избират от богата селекция от филми и сериали. Телекомът предоставя на своите абонати разнообразие от чуждестранни и български продукции всеки месец, а избраните заглавия могат да се наемат за 48 часа и да се гледат неограничен брой пъти.
Прочети цялата публикация



А1 предоставя коледни бонуси на своите клиенти за предстоящите празници
Разочарованият Иван Стоянов: Изгубихме важни точки
Очаква се ChatGPT да въведе реклами в услугата
Скарлет Йохансон може да участва във втората част на "Батман"
От днес в Сърбия официално стартира 5G мрежата
Рекордните 11,8 млрд. д. са похарчили онлайн потребителите в САЩ за Черния петък, отчита „Адоби аналитикс“
Yettel и SkyShowtime празнуват една година партньорство с 1 месец достъп до стрийминг платформата без такса
Внимавайте шофьори! Паднали камъни по пътя за благоевградския парк "Бачиново"
Генералният секретар на НАТО: Русия плати висока цена за незначителни печалби
КЗП и киберексперти предупреждават: Фалшиви промоции и измами дебнат в Черния петък
Съдът прочете доживотна присъда за мъж, убил приятел заради дълг от 2000 лв.
Фотогалерия: Шоуто на Тил Линдеман в София
Хванаха шофьор с над 2 промила алкохол зад волана по обяд в Стара Загора
Колежка на Нина Добрев от „Дневниците на вампира“ чака бебе (СНИМКА)
Откриха мъртви баща и син в къща в Кюстендилско
Русия твърди, че настъпва в Мирноград, Украйна отрича загубата на градовете
Нашествие от световни писатели в София, къде и кога да ги видите и попитате
Две съдилища потвърдиха отказа на Даниела Талева да разследва Сарафов за узурпиране на властта