Марта Вачкова ревнувала Владо Пенев от жена му
"Баща ми много искаше да родя дете от Владо и изобщо той да бъде моят мъж. И вижте, то стана. Той е моят мъж. Най-близкият ми човек, най-хубавата част от мен." Това признава актрисата Марта Вачкова за своята студентска любов, актьора Владо Пенев, с който в крайна сметка се събират и днес са двойка.
Някогашните най-близки приятели днес са неразделни, а Марта описва Владо по най-прочувствения начин: "Владо - наистина не познавам по-голям актьор от него, той просто е гениален! Така се възхищавам на ума му, на таланта му с всичките проблеми, които си има като характер и като човек".
Познанството между Вачкова и Пенев започва от някогашния ВИТИЗ (днес НАТФИЗ), където и двамата са студенти по актьорско майсторство. На млади години актрисата признава днес, че очаквала в бъдеще да ѝ се случат куп интересни случки и предизвикателства.
"Истина е, че Григор Вачков много ме харесваше и настояваше ние с Марта да бъдем заедно завинаги", потвърждава и легендарният комисар Попов от сериала "Под прикритие" и продължава: "Ние сме толкова близки с Марта. Толкова години сме заедно и толкова много неща сме преживели". Актьорското дуо продължава да стои неотлъчно заедно, като споделят всичко в живота си.
Вижте тази публикация в Instagram."Но ако се бяхме оженили като малки, кой знае дали нямаше да развалим калимерата", сепва се Марта, но продължава с шега: "Но Владо пък готви като бог, шие, шета", а Пенев обяснява от своя страна: "Цял живот Марта е била страшно популярна. Първо заради баща си, след това заради това, което самата тя е направила, и пътя, който сама е извървяла. Аз винаги съм стоял някъде отстрани и това винаги ми е било удобно, никога не съм страдал от това. Никога не ми е било важно да ме разпознават хората, но ето че и при мен се случи на зрели години".
Владо Пенев признава, че с Марта Вачкова винаги са били страшно близки, дори докато той бил женен за бившата си съпруга. Мария Пенева знаела за привързаността между двамата, приемала близостта им и никога не се е опитвала да ги раздели. Не толкова благородни обаче били чувствата на Марта към новата любов на актьора: "Аз в един момент ревнувах от нея, като разбрах, че е бременна. Владо криеше от мен, че приятелката му Мария е забременяла, защото му бях казала: "Само да чуя, че ще ти ражда дете, да знаеш, че ще я блъсна с колата да не го роди!". Шега, разбира се, сега си представям как жълтите вестници ще напишат, че съм искала да убия жена му. Имахме си ние черен хумор. Аз толкова съм се радвала на детенцето му Яна, после той на моето".
33-годишната наследница на актьора Яна Пенева, която е одрала кожата на знаменития си баща, се занимава професионално с фотография и Пенев от своя страна тайно се надява тя да го направи дядо. 26-годишната дъщеря на Марта - Рада Миладинова, е нежно копие на известната актриса и е художничка по образование и призвание.
"Така се случи - той има дете от една жена, аз имам моето от друг мъж. Но си ги отгледахме и се вълнувахме и се вълнуваме и до ден днешен за и с тях", признава с открито сърце Марта, сърце, изпълнено с любов към най-верния ѝ приятел от десетилетия и най-сродната ѝ и скъпа душа, пише "България Днес".
Прочети цялата публикация



Зловеща история от Македония: Когато „кроткият“ колега се оказа сериен убиец
Актрисата Весела Бабинова забременяла благодарение на бабата на Владо Зомбори
Как Орбан се превърна в най-добрия приятел на Путин в ЕС
12-годишно момче и 35-годишна жена загинаха при руска атака срещу Киев, ранените са 13
Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
Жена с мозъчна аневризма транспортирана по въздух от Панагюрище до София
Въздушната линейка транспортира жена с тежко мозъчно заболяване от Панагюрище до София
Заблуден турист плати 1500 паунда за дюнер в Рио де Жанейро
Лекари в Русе се борят за живота на жена, пострадала при умишлен палеж в Силистренско
Financial Times: Примирието между Израел и Хизбула може да е факт още тази седмица ВИДЕО
Бургас през годините: Истории от архива на Burgas24.bg
Две деца бяха убити при украинско нападение с дронове над Краснодарския край на Русия
Бесент: Смекчихме санкциите срещу руския петрол, за да спасим световната търговия
Как Орбан се превърна в най-добрия приятел на Путин в ЕС
Сенатът на САЩ отхвърли резолюция за прекратяване на войната с Иран
Bloomberg: Блокада на Ормузкия проток заплашва с конфронтация между Тръмп и Си Дзинпин преди срещата им в Пекин
12-годишно момче и 35-годишна жена загинаха при руска атака срещу Киев, ранените са 13
Хороскоп за 16 април: Една зодия решава спор, друга се влюбва
САЩ планират „набор от действия“ срещу Куба в очакване на заповед от Тръмп