Най-старата проститутка в Австралия не иска да спира секса и на 80 г.
Най-старата проститутка в Австралия заяви, че няма намерение да се пенсионира в интервю за Mamamia.
80-годишната Фиона започнала да прави секс за пари поради бедност. Тогава тя била на 32 години, скоро след което родила и се преместила у родина на съпруга си от Гърция. Фиона отбелязва, че дори по това време не е била смятана за млада секс труженичка секс, но това не я притеснява.
Сега Фиона е една от най-търсените жени в клуб Mature Darlings в Сидни. В него работят проститутки от 40 до 80 години. Заведението е популярно и сред младите мъже. Фиона си го обяснява с това, че младите мъже искат да натрупат опит от по-възрастните жени. Други искат да си спомнят миналото. Според Фиона, много мъже губят девствеността си с по-възрастни жени и след това искат да могат да изживеят отново фантазията.
В клуба Фиона предлага разнообразие от услуги - от масажи до ролеви игри. Тя признава, че харесва както колегите, така и клиентите си в Mature Darlings. Мъжете, които посещават клуба, казва тя, винаги се отнасят с уважение към нея. Сред тях тя разграничава две групи: тези, които идват за сексуално удовлетворение, и тези, които искат да излеят душата си.
Фиона обясни, че тъй като тялото ѝ вече не е толкова красиво, колкото е било, тя привлича мъжете емоционално и се опитва да създаде комфортна атмосфера за тях. Жената каза, че ще продължи да работи, докато може, защото това я прави щастлива.
Прочети цялата публикация



Формула 1 подготвя план "Б" за стартa на сезон 2027
Революцията на Жозе Моуриньо: Реал пред лято на трудни решения и нови амбиции
Може ли Елена да е чернокожа и какво казва Нолан с "Одисея"?
„Военен от ново поколение”: кой е новият главнокомандващ на украинските въоръжени сили
Бешикташ готви сериозен трансферен ход - иска Върджил ван Дайк
Къде изчезна Куентин Тарантино?
Защо се срива биткойнът?
Защо премиерът на Косово Албин Курти не иска газовото споразумение със САЩ
Белград след блокажа от София за ЕС: Между "нож в гърба" и прагматично хладнокръвие
Голямата лъжа за „огромната администрация“ и малката истина за богопомазаните в силовите ведомства – МВР и МО
Засилените проверки продължават: Над 400 камиона са инспектирани за седмица, има десетки нарушения
Германска компания ще строи AI кампус за 3 млрд. евро край Пловдив
Зеленски подписа закон за ратифициране на споразумение за свободна търговия с Турция
Окръжна прокуратура – Русе предаде на съд трима за причинена смърт при управление на моторно превозно средство
Нацистки кораби изплуваха от пресъхналия Дунав в Сърбия
Арестуваха афганистанец за смъртта на британката, открита в куфар в Атина