Д-р Неделя Щонова ли ще е водеща на новото риалити "Живот на кантар"?
По bTV вече от няколко дни тече реклама за кастинг за участници в новото риалити за отслабване „Живот на кантар”, което се очаква през пролетта. Зад кулисите обаче се провежда още по-усилен кастинг кои да са звездите в шоуто, твърди „Уикенд”. Търсят се водещ, треньори, диетолози, психолози и медици. Едно от имената, които се обсъждат, е на любимата лекарка на телевизията – Неделя Щонова. Тя е идеална за водеща.
По формат в предаването има един основен водещ и множество лични треньори, диетолози, психолози и лекари, които се занимават с отслабването на състезателите. Голямата цел, освен участниците да отслабнат, е зрителите да видят по какъв начин се постига здравословното влизане във форма, което може да помогне за решаване на проблемите с много болести. Именно това открай време е тема и в работата на д-р Неделя Щонова. Тя не веднъж е споделяла, че иска да създаде телевизионен университет, който да обучава хората на здравословен начин на живот. Засега тя донякъде го постига с предаването си „Светът на здравето”, но новото риалити е удар точно в нейната цел. От всички лица, познати от тв екрана, тя е идеалната водеща за подобно шоу. Въпросът обаче е дали ще се съгласи да поеме такъв ангажимент.
Телевизията миналата година успя да убеди невроложката да се включи в шоуто „Денсинг старс”, а зрителската любов я изстреля до първото място в състезанието. Това беше своеобразен тест за рейтинга на д-р Щонова като личност, извън рейтинга на нейния собствен проект „Светът на здравето”. След като го премина успешно, лекарката е готова и за лице на предаване в най-гледаното време в делничните вечери като „Живот на кантар”.
Преди няколко месеца я спрягаха и за водеща на „Преди обед” на мястото на напусналата Деси Стоянова. Лекарката обаче категорично отрече да има мерак за подобен ангажимент, защото нейният фокус са образователните предавания. Новото риалити е именно такова – образователно предаване за здравословно влизане във форма. Проблемът е, че Щонова е много заета и не е ясно как ще намери време за още един ангажимент в програмата си. Тя ще трябва да го съчетава с научната си дейност, „Светът на здравето”, работата си с болни, а в последните месеци – и управлението на собствен бизнес, с какъвто се зае през лятото. От bTV ще трябва много да я ухажват и вероятно сериозно да ѝ вдигнат хонорара, за да я убедят да се съгласи. Със сигурност да води риалити ще ѝ е по-лесно, отколкото да учи танци в „Денсинг старс”.
Тепърва ще се търсят и треньори, психолози, диетолози и лекари, които да се включат в проекта. Кастингът тече бързо, а снимките трябва да започнат най-късно през януари, за да бъде шоуто на екран през пролетта.
Прочети цялата публикация



Унгарско земетресение в Италия или италиански ефект в Унгария?
Нана Гладуиш сподели подробности за нова борба с рака
Натали Трифонова за пръв път сподели подробности за раждането и бебето (ВИДЕО)
Издадоха кои са двойките на финала на "Ергенът 5"
Трифонова поиска раздяла от мъжа си в ефира на "Hell's Kitchen" (ВИДЕО)
„Има страх и тревога, но има и нови надежди“: Българка с разказ за настроенията след изборите в Унгария
От Ормуз до Будапеща, но през Европа
16 април 1346 г.: На картата се появява Сърбия с цар Стефан Душан
Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
ГЕРБ-СДС закриха кампанията си в Самоков. Борисов: Ако някой си мисли, че ме е свалил, много е сбъркал!
Кристъл Палас загуби от Фиорентина, но е на полуфинал в ЛК
Балкан надви с лекота Шумен в НБЛ
Одобрена е еднократна отстъпка от 0.09 евро/литър върху газьола за земеделските стопани
Астън Вила прегази Болоня и в реванша, ще играе полуфинал срещу Нотингам
Черно море
Вампирите от Норич
Доставките на Кики
Българка - с най-голямата колекция Funko Pop на Балканите (ВИДЕО+СНИМКИ)
Обзор на кръга в efbet Лига (30 кръг, 16.04.2026)
Черно море Тича с 21-и успех в НБЛ