Хванаха и иззеха колите на двама шофьори в Пиринско

Полицаи спипаха пиян и дрогирани зад волана в Гоце Делчев и Разлог. Ще ги съдят по бързата процедура, а колите им ще бъдат отнети в полза на държавата. 38-годишен гоцеделчевец е шофирал "Ауди" след употреба на наркотици. Униформените го проверили на улица "Драма" в града. Тествали го и установили, че е дрогиран. Заведено е дело за престъпление по член 343 от Наказателния кодекс. На улица „Възраждане“ в Разлог са задържали за денонощие пият водач....
Продължава
Прочети цялата публикация



Украйна е осуетила взривяването на една от административните сгради в центъра на Киев
Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
Tesla твърди, че FSD е 10 пъти по-сигурен от човека, но трябва да го докаже
Известен американски предприемач загина с частен самолет при аварийно кацане на магистрала в Тексас ВИДЕО
Хванаха крадците, задигнали екипировка от лагера на Англия
1,02 промила и метамфетамин: Двама шофьори хванати в Бургаско
BYD е китайска марка, но иска да бъде и европейска!
Таксиметров шофьор пострада тежко след нападение, браншът настоява за камери и паник бутони в колите
Какво се знае за катастрофата на "Челопешко шосе" и кои са обвинените
Спипаха шофьор с над 3 промила алкохол в Софийско
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща