Преслава с грандиозен концерт пред 15 000 души в Арена София (ВИДЕО)
Едно от най-чаканите събития от месеци е мега концертът на Преслава по случай 20 години на сцената. До нея застана и Галена, след дългогодишна пауза на тяхното приятелство. Каква е равносметката им, кой застана между тях и има ли истински приятелства в шоубизнеса?
Всички 15 000 места са продадени за нула време. Даже в последния момент са направени леки размествания, за да има място за още хора. На такова събитие съвсем естествено известните личности изобилстват
Певецът Константин споделя, че познава Преслава от самото начало на кариерата ѝ. "Убийствена певица, чар, такава богата бленда, такова въздействие, тя е една от най-великите. Толкова много спомени", споделя той пред NOVA.
Поп фолк изпълнителят Галин е от Добрич, също като Преслава. "Аз съм бил много малък, като съм я видял за първи път. Тя е колежка на баща ми, те са музиканти и много съм я харесвал от дете. Още преди да стане звезда работеше в едно заведение близо до нас", спомня си той.
View this post on Instagram
Илиян пък си спомня, че я познава от Приморско, където тя е работела в съседно на заведението, където самият той се е подвизавал.
Софи Маринова на свой ред сподели, че чувства силни емоции. "Даже май се вълнувам повече от Преси, аз много обичам нейните песни. Дори съм се нагласила все едно и аз имам празник. Няма нейна песен, която да не харесвам", споделя тя.
Галена и Преслава ги свързва приятелство на 20 години. "Много ме е научило, през толкова много неща сме преминали, но не е важно какво е било, важно е какво е сега, че сме заедно тук", смята тя.
Самата Преслава сподели след края на концерта, че не е уморена, а даже напротив. "Хората така ме вдигнаха, че мога да се върна и да изкарам отново 2 часа и половина. Много се върнах назад във времето и ми стана много мило, даже се боях през цялото време да не се разплача, но мисля, че удържах положението. Трябва да имаш талант и дисциплина. Във времето видях много таланти, на които съм се възхищавала, но някак си все едно нищо не се случва с тях. Смятам, че и характера допринася за това да съумееш да бъдеш на някаква позиция и да я задържиш с години", разкри изпълнителката.
А за следващите 20 години си пожелава: "Искам да съм здрава, да съм щастлива, да правя хубави песни, а ако може същото това да ми се случи още няколко пъти, ще бъда много щастлива".
Прочети цялата публикация




Тони Стораро си спомни за страха от частните концерти пред Жоро Илиев (ВИДЕО)
Лепа Брена идва с мащабен концерт в София на 26 септември
Кейт Мидълтън спря алкохола след диагнозата рак (ВИДЕО)
Удар с дрон доведе до призиви за край на британското военно присъствие в Кипър
Паника в рая: какво се случва в Дубай
Папи Ханс посреща пролетта с „Безсърдечен“ (ВИДЕО)
Мис България Венцислава Тафкова изнесе първия си концерт пред 400 души (СНИМКА)
Застреляха двама души по време на хокеен мач в Роуд Айлънд, нападателят също е убит ВИДЕО
Андреа отговаря пред съда за почивки, подарък от Кубрат Пулев (ВИДЕО)
14-ти ден от началото на войната в Близкия изток! Тръмп заплаши да удари Иран много силно през следващата седмица
Уест Хем - Манчестър Сити 1:1 /репортаж/
Монако продължи добрата си форма с победа над Брест
Монако - Брест 2:0 /репортаж/
Филип Кръстев: Ядосан съм, трябваше да спечелим
„Война на световете“ взе Златна малинка за най-лош филм на 2025 г.
След ареста: Синът на Бритни Спиърс подкара колата ѝ
Ница постигна важна победа над Анже
Microsoft, Intel и Nvidia се заеха със задачата да решат два основни проблема в компютърните игри
При 3:0 за Лудогорец срещу ЦСКА Цветомир Найденов публикува петел във "Фейсбук"