Емирът на Катар готов да продаде ПСЖ
Емирът на Катар и собственик на Пари Сен Жермен Тамим бин Хамад Ал Тани е готов да продаде френския клуб, твърди френското издание „Екип“.
Акционерите на клуба отчитат, че интересът към ПСЖ е избледнял в страната от Близкия изток след Световното първенство през 2022 г. Заради това парижани вече не се разглеждат като приоритет, въпреки че „Катар спортс инвестмънтс“ (QSI) се провали в опита си да закупи Манчестър Юнайтед.
В тима от „Парк де Пренс“ има ясно усещане, че Катар намалява нивото на инвестициите си в клуба. Очевидно е, че предишната ера на свръхплатените звезди е приключила.
Въпреки че ПСЖ печели шампионските титли във Франция, QSI търпи сериозни загуби и се налага да намали нивото на разходите, за да остане финансово балансирана организация.
Прочети цялата публикация



Луис Енрике: Шампионската лига започва февруари-март, преди това само трупаме точки
Винисиус е готов да напусне Реал Мадрид и да играе само за един отбор
Бахрейн изкушава Карлос Насар с 2 млн. долара – бъдещето му за България остава под въпрос
Емирът на Катар обвинява Израел в нарушаване на примирието в Газа
Зеленски пристигна във Вашингтон, Тръмп остава нерешителен за продажбата на ракети „Томахок“ (ВИДЕО)
Зеленски пристигна във Вашингтон, Тръмп остава нерешителен за продажбата на ракети „Томахок“ (ВИДЕО)
САЩ, Египет, Катар и Турция подписаха декларация за край на войната в Газа
Тръмп и другите посредници подписаха документ за прекратяване на огъня между Израел и „Хамас“
Явор Дачков с Татяна Дончева – За разпада и цикличността в българската политика ВИДЕО
Хамас моли Тръмп и посредниците да задължат Израел да спазва ангажиментите си по споразумението за Газа
Володимир Зеленски: Русия струпва войски близо до Добропиля
Срутиха напълно бившата резиденция на Ахмед Доган
Лацио надви Каляри, Исаксен герой на "Олимпико"
Задържаха кораба-фантом с двама украински моряци, който се появи край Бургас
Трагедия на терена: Треньорът на Раднички почина по време на мач
Сгоден ли е Ръсел Кроу (СНИМКИ)
Системни тестове! Ядрените опити на САЩ засега няма да включват експлозии
Неочакван обрат върна Лечителите в Изолатора на “Игри на волята”
Съпругата на Антъни Хопинкс смята, че той може би има синдром на Аспергер. Звездата: Не се притеснявам от етикети (СНИМКИ+ВИДЕО)
На 89-годишна възраст почина актрисата Даян Лад