Нова важна победа за Везенков и Олимпиакос в Евролигата
Олимпиакос победи френския Монако с 89:80 като гост в мач от 13-и кръг на редовния сезон в Евролигата. Двубоят се игра в зала "Гастон Медесан" в Княжеството.
Българската звезда Александър Везенков беше с основна заслуга за успеха на гръцкия колос. Иначе Еван Фурние вкара най-много за победителите - 19 точки. Шакийл Маккисик добави 18, а Везенков приключи с 14 точки, 6 борби и 2 асистенции за Олимпиакос.
Гвинеецът Алфа Диало наниза най-много за домакините, а и в целия мач, финиширайки с 21 точки, но и те не бяха достатъчни за краен успех.
С победата Олимпиакос се изкачи до второ място във временното класиране с актив от 9 успеха и 4 поражения. Монако е пети с 8 спечелени и 5 загубени двубоя.
Прочети цялата публикация



Везенков и Олимпиакос с нова крачка към титлата в Гърция
Александър Везенков и "Олимпиакос" на победа от титлата в Гърция
Олимпиакос и Везенков спечелиха Евролигата!
Везенков и Олимпиакос с важна крачка към титлата в Гърция
Какво стои зад поканата на Зеленски за среща с Путин и означава ли тази покана капитулация на Украйна?
Театрална школа „ТАЛАНТИНО“ отбелязва 15 години
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Еньовден в Етнографския музей
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Посред бял ден, с дързост и цинизъм: Нагла кражба в Гоце Делчев завърши с неочакван обрат
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)