Работник е в болница след трудова злополука в Разградско

Инцидент в Разградско. Работник е пострадал при трудова злополука. Произшествието се е случило около 12:00 часа вчера, а сигнал е бил подаден на спешния телефон 112, съобщиха от полицията. Служителят се е намирал в склад на зърнобаза в село Просторно, когато върху него са паднали строителни платна. Потърпевшият работник е на 51 години от село […]
Материалът Работник е в болница след трудова злополука в Разградско е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Работник в тежко състояние след падане от стълба в промишлена зона в Разград
Волтова дъга удари работник на жп гара край Бургас
Край на синята трудова книжка: Готова ли е България за електронните досиета?
Работник е в болница след инцидент в ТЕЦ "Бобов дол"
Мъж нахлу в дома на бившата си съпруга в Разградско, рани детето си и баба му
Австриец е в болница с опасност за живота след инцидент във „Велики Преслав“
Двама 17-годишни са в болница след токов удар край жп гарата в Стара Загора
Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
Какво е състоянието на двамата мъже след стрелбата на плаж „Кабакум“?
Десет години след Брекзит: британският бизнес още се настройва за живота извън ЕС
Фотогалерия: Възходът на китайското фоа гра
Рюте ще бъде на официално посещение в САЩ
"Пране на пари": Мотивът за експулсирането на Олег Невзоров, което е било отменено
Денят ще започне със слънце, но ще има и летни бури
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026