Вратар във Висшата лига пази с ръкавица с 4 пръста
Вратарят на Саутхемптън - Аарън Рамсдейл, се завърна в игра с ръкавица, която привлече вниманието не само във Висшата лига. Тя е изработена специално за него и е с 4 пръста, а причината е в операцията, която му бе направена през ноември. В необичайната ръкавица средният и безименният пръст са заедно, тъй като са вързани един за друг с цел да не се наруши възстановяването.
С нея Рамсдейл не пусна гол срещу Фулъм (0:0), като направи пет спасявания и бе с основна заслуга за края на негативната серия от четири загуби на Саутхемптън. "Светците" обаче остават на дъното в класирането с едва 6 точки.
"Исках да играя още срещу Тотнъм, но беше твърде рано. Сега пръстът е добре, доста гъвкав е. Очаквах с нетърпение да се завърна, но съм внимателен и разбирам, че основният приоритет е да не влошаваме нещата", заяви вратарят, който е част и от националния тим на Англия.
⚪️???? Aaron Ramsdale, making his first appearance since early November after suffering a fractured finger. He is wearing a special ????????????????-???????????????????????????????? ???????????????????? to allow him to play after recovering recently from a broken finger. ???????????????????????????????? pic.twitter.com/wWVkFGsV6g
— CIIA Sports (@CIIASportsINT) December 22, 2024 Прочети цялата публикация



Интер влезе в контакт за вратаря на Тотнъм
Бомба от Англия: Челси е фаворит за ас на Реал мадрид
Нов крах за Манчестър Юнайтед, изпусна и последния влак за трофей
Арсенал привлече най-добрия специалист по тъчове
Мениджърът на Тотнъм обвини нападател на Астън Вила за мелето след края на мача
Нападател на Бешикташ пред завръщане във Висшата лига
Тами Ейбрахам пред завръщане във Висшата лига
Арсенал уреди Букайо Сака за дълъг период
Капитанът на Тотнъм получи допълнително наказание за поведението си
Обзор на кръга във Висшата Лига (21-и кръг, 09.01.2026)
ЕС обяви кога ще подпише търговското споразумение с Меркосур
Екстремен студ парализира въздушния трафик в Северна Финландия
Шофьор: Тази вечер пътят беше ад. Лед като стъкло, сняг отгоре, пясък - никъде по пътя, коли върху мантинелите и в канавките
Екстремен студ в Европа: Температурите в Северна Финландия паднаха до близо минус 40 градуса
„Хиперзвукова“ ракета с лампи от СССР и технологии от времето на Гагарин? Орешник се оказа мит, а не чудо
Изпращат още стотици полицаи в Минесота след протестите
Шофьор: Тази вечер пътят беше ад. Лед като стъкло, сняг отгоре, пясък - никъде по пътя, коли върху мантинелите и в канавките
Ергенка би взела куче,отколкото да има дете от гаджето
Константин - любимец на покоен подземен бос
Посланикът ни в РСМ: Ненаказаните престъпления срещу българи насърчават посегателствата