Авария остави центъра на София без интернет

Телекомукациите в центъра на София аварираха. В идеалния център на столицата, където са разположени почти всички правителствени сгради и държавната администрация, няма интернет, съобщи БГНЕС. Авария в шахта на ул. "ген. Йосиф В. Гурко" е причина да няма връзка с глобалната мрежа, предоставяна на един от трите големи комуникационни доставчици на българския пазар. На място има екипи на полицията и на пожарната. В няколко обекта в района няма и електричество. "В момента има затруднение с услугат
Прочети цялата публикация



Авария оставя без вода няколко столични квартала
Авария остави голяма част от Бургас без ток
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода
Как се променя войната срещу Украйна: вижте пожара в Москва
„Топлофикация София“ спира топлата вода на стотици абонати в Центъра и Студентски град
Младеж катастрофира в електрическо табло в центъра на Хасково и избяга
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
Шумен се подготвя за третото издание на комедийния фестивал „Тодор Колев“
Две коли на българското посолство в Скопие са били запалени. Извършителят се издирва
Винченцо Монтела остава начело на Турция
Вселената може би не изглежда еднакво във всички посоки в особено големи мащаби
Триумф на духа: Принцеса Кейт изкачи 3-те най-високи върха на Великобритания
Себастиан Ожие триумфира на драматичното Рали "Акрополис" – нов обрат във WRC
Разпалване на фронта: Пробив на Русия в Донбас и тежки градски боеве
Светофарите и фугите на релсите в Германия започнаха да се топят заради жегата (видео)
Рекордна жега в Русе: Температурата достигна 36,1 градуса
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
„Ефектът на бабата“: Какво ни казва присъствието на бабата по майчина линия за бъдещето на детето
Шок за Ливърпул - основната им трансферна цел избра друг отбор