Авария остави центъра на София без интернет

Телекомукациите в центъра на София аварираха. В идеалния център на столицата, където са разположени почти всички правителствени сгради и държавната администрация, няма интернет, съобщи БГНЕС. Авария в шахта на ул. "ген. Йосиф В. Гурко" е причина да няма връзка с глобалната мрежа, предоставяна на един от трите големи комуникационни доставчици на българския пазар. На място има екипи на полицията и на пожарната. В няколко обекта в района няма и електричество. "В момента има затруднение с услугат
Прочети цялата публикация



Авария оставя без вода няколко столични квартала
Авария остави голяма част от Бургас без ток
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода
Как се променя войната срещу Украйна: вижте пожара в Москва
„Топлофикация София“ спира топлата вода на стотици абонати в Центъра и Студентски град
Младеж катастрофира в електрическо табло в центъра на Хасково и избяга
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
Шумен се подготвя за третото издание на комедийния фестивал „Тодор Колев“
Две коли на българското посолство в Скопие са били запалени. Извършителят се издирва
Температурен рекорд е регистриран в Русе
МВР има информация за три локации, на които може да се намира Пепи Еврото
Турция изненада с нов триумф във волейболната Лига на нациите, измести България от шестото място
Васил Терзиев: Липсата на финансова децентрализация спира развитието на София
80-годишна медицинска сестра продължава да работи в спешно отделение
Трагедия във Франция: 11 загинаха при авиокатастрофа ВИДЕО
Дипломация на ръба: Защо преговорите между София и Скопие са в застой
ЦСКА приключи с триумф австрийската си подготовка – новото попълнение Сенси с асистенция