Избират кандидатките за Мисис Пловдив 2025
Организаторите на престижния конкурс МИСИС ПЛОВДИВ обявиха началото на кастинга за 2025 година. В него могат да вземат участие уверени жени от Пловдив и региона на южна България, попадащи в категорията Мисис – омъжени, разведени, вдовици, майки, живеещи на семейни начала, бизнес дами, жени, работещи в институции, с принос в обществената сфера и социално-културния живот.
Събитието ще премине в 3 дефилета с тоалети на български дизайнери и модни къщи. В този конкурс тематиката не включва кръг по бански костюми, тъй като се набляга на качествата на дамите, тяхната харизма, професия, сценично поведение, имидж, репутация, личен стил. За визията на участничките ще се погрижат професионалисти, които със своите екипи ще направят звезден грим и прически за представянето на кандидатките в надпреварата за короната. Освен външният вид и държанието, ценени качества и преимущества са липсата на езикови бариери, културна осведоменост и морални ценности. За избора на победителка организаторът е включил и независими представители на медиите в журито. Мисис Пловдив 2025 получава право за участие в международен конкурс. Предвидени са и много подаръци и специални награди за участничките.
В срок до 31.03.2025 г. желаещите могат да се запишат, като изпратят няколко снимки, кратка информация за себе си, години, ръст, професия/хоби/дейност и телефон за връзка на имейл [email protected], официалната Facebook страница MRS Plovdiv или Instagram профил Mrs_Plovdiv.
Собственик на марката е топмоделът Мадлена Иванова, която е мениджър на модни събития в България и чужбина, а победител в първото издание на МИСИС ПЛОВДИВ 2024 е инфлуенсърката Лиляна Ангелова - бюти специалист, вдъхновител и любител в света на правилното хранене и здравословен начин на живот.
Прочети цялата публикация



Българската красавица Манита Вартан покорява света с титлата "Мисис Планет" 2025
Пловдивчани избират между изместване на мантинелите или ограничение до 50 км/ч за Околовръстния път
Започват концертите на Лили Иванова в зала 1 на НДК
Тодор Неделев се включи в последната тренировка на Ботев за годината
Пореден успех за възпитаници на Езикова гимназия-Благоевград
10 г. по-късно Бионсе се завръща на Met Gala 2026 във важна роля
EVN България проведе зимните си информационни срещи с областни управители в Югоизточна България
Всички резултати и голмайстори в Шампионска лига
БФС наказа жестоко Херо
Министърът Тахов награди млади доброволци за спасяване на диви животни при горските пожари през 2025 г.
Автогол директно от корнер носи аванс за Арсенал срещу Уулвс
Петко Христов бе отличен за мач номер 100 с екипа на Специя
Весела Лечева от Самоков: БОК е една от пленените институции
Евертон Бала от Левски посрещна първороден син – Луан
ПСЖ надви Метц в голово шоу
Весела Апостолова, "Publicis Groupe България": От големи имиджови кампании брандовете минават към персонализирани активации
Среброто е удвоило стойността си: Поддържа ли златото същото темпо
Шестима миротворци на ООН от Бангладеш загинаха при удар с дрон в Судан
Оксфорд Юнайтед отстъпи на Престън без участието на Филип Кръстев
Списък с журналисти "за чистене" предизвика всеобщо възмущение, ГЕРБ и ПП-ДБ го осъдиха