Бесте Сабри си хвана за гадже бившия зет на Христо Стоичков (СНИМКИ)
След като миналата година загатна, че има нов мъж до себе си, публикувайки техен общ кадър заснет в гръб от лятната им почивка в Гърция, водещата на "Тази събота и неделя" Бесте Сабри най-накрая разкри и кой е човекът, който владее сърцето ѝ.
Красивата брюнетка показа две снимки с гаджето си, от които стана ясно, че това е Айкут Рамадан, бившият съпруг на Мика Стоичкова и баща на дъщеря ѝ Миа, пише dir.bg.
Бесте не е от популярните дами, които обичат да коментират личния си живот и той да става публично достояние. Въпреки това тя реши да не остави феновете си да гадаят кой е мъжът, който я прави щастлива.
Не е ясно кога точно е започнала връзката на Бесте и Айкут, но те са заедно малко след раздялата ѝ с бившата ѝ дългогодишна половинка - бизнесмена Борислав Борисов.
Името на Айкут стана по-популярно у нас покрай връзката и брака му с Мика. Двамата се запознаха в Маями, след раздялата на Стоичкова с актьора Иво Аръков и са представени един на друг от баща ѝ.
Двойката сключи брак на скромна сватба през 2016 г., докато булката беше бременна. Съпрузите имаха намерение, след като се роди бебето да направят две големи партита - у нас и в Щатите, където да съберат близки и приятели. Това обаче не се случи. Няколко години по-късно дойде и раздялата им, като имаше сериозни спекулации, че причината е изневяра от страна на Айкут.
Междувременно в медийното пространство все по-упорито се твърди, че Мика Стоичкова е в очакване на второто си дете, плод на любовта ѝ със съпруга ѝ Мартин Трайков. Тя вече отрече тези слухове, но това съвсем не спомогна за утихването им. Дори напротив, все по-усилено се говори, че Мика е бременна в шестия месец и цялото семейство пази в тайна този факт.
Прочети цялата публикация



Новият Стоичков разочарова фенките си - има си гадже
Тони Димитрова и Катя Близнакова се изпокараха заради Стоичков (СНИМКИ)
Любо Пенев премина първото изпитание, твърдят в Испания
Световен шампион позира с фланелка на Христо Стоичков
ЧРД на Стоичков с папарак Илиана (ФОТОГАЛЕРИЯ)
САЩ призоваха Иран да постигне незабавно споразумение, в противен случай е възможна инвазия
Плащала съм висока цена заради характера си: Аня Пенчева
Шествие и протест: „Луковмарш“ отново предизвика разделение в София (ВИДЕО/СНИМКИ)
"Луковмарш" се проведе в София след отменена от съда забрана на общината (снимки)
Стоичков честити Свети Валентин, разкри кога е дошъл празникът за него
От последния час! Затвориха част от пътя Бургас – Долно Езерово!
Затворен за леки автомобили е пътят Бургас – Долно Езерово заради наводнена отсечка до „Сомат“
От последния час! Затвориха магистрала „Тракия“ между Бургас и Зимница!
Пил шофьор се удари в стълб след гонка с полицията в Хасково (СНИМКИ)
Възнобновиха пътническите полети от Европа от Венецуела
Украинската армия плени българин, сражавал се за Русия
Германска провинция обяви "Алтернатива за Германия" за екстремистка група
Хороскоп за 18 февруари 2026: Денят е подходящ за вземане на отдавна отлагани решения
Tesla сглоби първата бройка на Cybercab
Воланът на TECHART вече и за по-специалните модели на Porsche