Dnevnik.bg | 05.02.2025 08:39:00 | 105

Министерството на финансите на САЩ дава на Мъск ограничен достъп



Министерството на финансите на САЩ предоставя на екипа на милиардера Илон Мъск, ръководещ новосъздаденото министерство за правителствена ефективност, достъп "само за четене" до платежните си системи, предаде Ройтерс, като се позова на изпратено до...

Прочети цялата публикация