Люси Дяковска си спомни най-съдбоносната дата в живота ѝ
Лъчезарната певица Люси Дяковска се върна назад в спомените от последните години и отбеляза 5 февруари като една от съдбоносните дати в живота ѝ. Тя сподели с приятелите и последователите си в социалните мрежи как именно на 5 февруари в две различни години е преживяла както най-големия си триумф в музикалната кариера, така и най-голямата си болка - да загуби майка си.
Ето какво разказа Люси онлайн:
"5 февруари е денят, който ме преследва вече 24 години... На 5 февруари 2021 г. животът се промени за мен, за четири други страхотни жени, за роднини, близки и милиони хора, сингълът "Daylight in Your Eyes" беше пуснат в продажба и голямото пътешествие през света на No Angels започна... Въпреки това, този ден преди точно 5 години постави камък в сърцето ми... Най-важният човек в живота ми, майка ми, пое последния си дъх в 7.43 и ни напусна... След тежък инсулт през май 2019 г. прекарахме ден и нощ заедно и прекарахме незабравимо време...е...за съжаление твърде кратко... На първата годишнина от нейната смърт животът ми даде подарък, който тя искаше от много дълго време... Срещнах отново моите страхотни жени и No Angels отпразнуваха 20-ата си годишнина... вероятно и тя е почерпила... След мрака и неописуемата болка от загубата, 5 февруари трябваше да донесе нещо прекрасно. Беше рано сутринта в Австралия и милиони хора седяха развълнувани и трескаво гледаха телевизия RTL... Когато Соня извика името ми, всъщност не осъзнавах какво се случва, просто усетих как всичко се отваря над мен и сълзите ми потекоха... Трябваше да означава нещо в този ден, да събера гласовете на зрителите и да се върна като победител и кралица!!!
Днес, година по-късно, на петата годишнина от смъртта на майка ми и 24 години след излизането на "Daylight", аз съм... очевидно тъжна и често самотна, защото тя вече не е тук... Но любовта, щастието, надеждата, благодарността, смирението, отговорността ме носят през живота с отворени обятия, защото си струва да живееш и да обичаш... В този смисъл... I wanna be daylight in your eyes, I wanna be sunlight, only warmer, I wanna be daylight in your eyes, I wanna be love, only stronger. (Искам да съм дневна светлина в очите ти, Искам да съм слънчева светлина, само че по-топла, Искам да съм дневна светлина в очите ти, Искам да бъда любов, само че по-силна)".", завършва разказа си Люси Дяковска, която припомни, че отново на 5 февруари, но миналата година стана победител в немската версия на шоуто "Survivor".
Прочети цялата публикация



Риалити сериалът „София ден и нощ“ се завръща на екран с ново име (ВИДЕО)
Поп фолк звездата Рени отново мечтае да е булка
"Не съм твоят барабанист - ти си моят певец!" - Чарли Уотс забил юмрук в лицето на пияния Мик Джагър в Амстердам
Хора, бягайте!
Любовта не можа да спаси Станимир Гъмов от алкохолизма
DARA за личния си живот: "Израснах с разведени родители."
22 години без Рей Чарлз: Историята на слепия музикант, който покори света
След земетресението във Филипините: 45 загинали, 17 изчезнали, 630 ранени
Бившият наставник на ЦСКА - Саша Илич поема Партизан
„Не ме интересува какво си казват хората за мен“: Леа Сейду пред 19 минути
Митрофанова: Новото българско правителство все още не е подобрило отношенията с Русия. Терминът „агресия на Русия“ продължава да доминира
Решаващ мач за Везенков във финала в Гърция
Крило на ЦСКА "издаде" трансфер на Левски
Хари Кейн с емоционална подкрепа към Ериксен
Йордан Божилов: Помощта за Украйна върви по две линии и няма пълно спиране
Част от столичен квартал остава без вода за 12 часа в четвъртък
Бомбен атентат в Москва, взривиха в колата му висш руски военен
Екоинспекцията спира изграждането на нов къмпинг до Бутамята в Синеморец
Галя Василева влезе в парламента на мястото на починалия Любен Дилов-син