Кулеба поиска затвор за украинците, критикуващи властта в социалните мрежи
Украинците, които се оплакват от правителството си в социалните мрежи, трябва да бъдат вкарани в затвора за държавна измяна, каза бившият украински външен министър Дмитро Кулеба.
„Много съм спокоен, когато идват коментари, повечето са ботове, но има и истински хора, които ме критикуват... Но наистина ме вбесява, когато някой започне: „Какво ми е дала тази държава?“, „Не дължа нищо на никого“, „Защо да я обичам?“.
Когато е персонален хейт, можеш да живееш с това... Всеки има право да изразява глупостта си в социалните мрежи. Но когато това бъде хвърлено срещу държава, такива хора наистина трябва да бъдат хванати и затворени за предателство“, заяви Кулеба каза в интервю за украинската журналистка Наталия Мосейчук.
Изявленията на Кулеба идват на фона на нарастващото недоволство сред украинците от ситуацията в страната.
Прочети цялата публикация




Фен поиска да целуне краката на Ямал – вижте как реагира звездата на Барселона
Преглед на печата! Ситуацията във Венецуела след военната намеса на САЩ
Казахстан нуждае от национална буржоазия, осъзнаваща и признаваща своята отговорност пред народа
Служител на имиграционната служба застреля 37-годишна жена в колата й по време на акция в Минеаполис ВИДЕО
Казахстан навлиза в необратима фаза на модернизация
Мрежата завря с колажи и шеги за залавянето на Николас Мадуро (СНИМКИ)
От диктатор до студент: тихият живот на Башар Асад в изгнание
Съпругата на Мадуро - Силия Флорес, е "първият боец" на венецуелския социализъм
ФБР осуетило терористична атака в магазин и ресторант за бързо хранене в Северна Каролина ВИДЕО
Маги Томова и Калоян от "Ергенът" потвърдиха, че са заедно (ВИДЕО)
Макрон обсъдил изпращането на войски в Украйна след края на войната с лидерите на парламентарните групи
The Washington Post: Ватикана призовала САЩ да позволят на Мадуро да избяга в Русия
Безредиците в Иран ескалират, протестиращите грабят банки, джамии и болници. Изгориха прокурор и охраната му ВИДЕО
Тръмп потвърди: Задържахме пети кораб, който напусна Венецуела без наше разрешение
Зеленски пред Bloomberg: Никога няма да признаем териториите, окупирани от Москва, за руски. Искам нова среща с Тръмп
Тръмп: Можем да продаваме венецуелски петрол на Русия и Китай, но ясно им заявихме, че не ги искаме там
Тръмп: САЩ ще рафинират и продават до 50 милиона барела венецуелски петрол
Драма в края донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Хетафе
Везенков избухна при победа на Олимпиакос над Байерн в Евролигата
Турция: Най-близо сме до мир в Украйна от всякога