Fakti.bg | 19.02.2025 14:15:28 | 42

Емрах отиде на поклонение в Мека (СНИМКИ)


Емрах Стораро сподели кадри от своето поклонение в свещения град Мека. В социалните мрежи той публикува снимки от храмове и площади, облечен според религиозните изисквания, демонстрирайки своето уважение към свещения ритуал.

Въпреки това, кадрите му предизвикаха противоречиви реакции сред последователите му в Instagram. Докато много от феновете му изразиха възхищение и подкрепа, други го упрекнаха за поведението му. Основният повод за критика се оказа снимка, на която Емрах стои изправен и сочи с пръст нагоре, докато останалите вярващи около него са коленичили в молитва.

Коментарите не закъсняха, като някои последователи го призоваха към по-смирено поведение. „Сега да спреш и с глупостите, ще си перфектен“, написа един от тях. Друг добави с доза сарказъм: „На втората снимка всички се молят, само нашенеца станал прав, сочи с пръста нагоре, гледа лошо, ще кажеш, че той е Аллах.“

View this post on Instagram

A post shared by Emrah Fikret (@emrastr)

Прочети цялата публикация