"Мис България 2024" Симона Петрова стана трета на конкурса "Мис Европа"

Мис България 2024, Симона Петрова, наскоро участва в конкурса за красота Мис Европа в Бейрут, Ливан, където завърши на трето място.
„Много съм горд със Симона и с това, че успя да заеме третото място, въпреки всички препятствия. Не искам да навлизам в твърде много детайли… Но и двамата със Симона се сблъскахме с неочаквани и предизвикателни моменти – такива, които се преживяват само веднъж в живота. Независимо дали става въпрос за политически или организационни фактори, трудностите бяха значителни. Но това, което мога да кажа, е, че тя ме впечатли със своята сила и доверието, което има в организацията Мис България и в мен. Тези събития несъмнено укрепиха връзката ни, позволявайки ни да продължим напред към нови, позитивни начинания. Сега сме фокусирани върху развитието на организацията Мис България и изграждането на вълнуваща международна кариера за нейната настояща кралица – Симона Петрова – както в модната индустрия, така и на големия екран“, заяви Гаел Бонел Санчес, ръководител на Мис България.
Симона Петрова също сподели мислите си за преживяното:
„Напълно съм съгласна с всичко, което г-н Санчес каза. Щастлива съм, че спечелих третото място по честен начин, и съм горда, че заслужих възхищението и симпатиите на всички присъстващи и ангажирани в събитието. Въпреки всички предизвикателства и трудности, останах вярна на себе си и това ме направи още по-силна. Искрено съм благодарна на г-н Санчес за неговата непоколебима подкрепа по време на престоя ни в Бейрут – без него нямаше да мога да преодолея всичко и да изживея този момент напълно.“
Прочети цялата публикация




Българският олимпийски комитет номинира тенисиста Иван Иванов за най-добър млад спортист на Европа
Възможна ли е коалиция между Радев и ПП-ДБ
Зам.-министър Райков: България не е във война, НАТО не е във война
Включването на Азербайджан във война с Иран ще се отрази на джоба на българите
Нова енергийна карта на Европа: Къде е България?
Как се пази „семейството“!
Благоевград отново стана сцена на европейския диалог
Падащи зъби и агресивни танци: Конкурсът Мис Гранд Тайланд стана хит в мрежата (ВИДЕО)
Ансамбълът на България спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София
Войната в Иран: Тръмп вече е проблем за популистите в Европа
Хасан Адемов: Подготвя се нова наредба, въвеждаща ясно разграничение между „енергийно бедни“ и „енергийно уязвими“ групи
Спасиха жена от пожар в къщата ѝ в Свищов
Католиците празнуват Великден, папата призова за мир
Меси и Суарес измъкнаха точка за Интер Маями срещу Остин
Променят движението в София заради полумаратона
Планински водачи на Еверест тровили туристи с бакпулвер и миши изпражнения, за да ги "спасяват" със скъпи евакуации
Пожар в хоспис в София! 53-годишен мъж е пострадал!
Най-четеното от изминалата седмица (14/2026)