Рокада в Управителния съвет на Левски

Ръководството на Левски съобщи за рокади по "високите етажи" в клуба. От изявлението на „сините” става ясно, че адвокат Борислав Георгиев вече не е член на Управителния съвет на клуба. Неговото място се заема от Галина Костова.
Ето какво гласи изявлението на Левски:
"Левскари,
С решение на Надзорния съвет на „ПФК Левски“ адвокат Борислав Георгиев бе освободен като член на Управителния съвет на клуба. Промяната е инициирана по молба на Борислав Георгиев с мотив служебна ангажираност в качеството му на адвокат. Той обаче остава на поста изпълнителен директор на дъщерното дружество „Стадион Георги Аспарухов ЕАД“, учредено с цел строителството на нов стадион.
На негово място като член на УС на клуба бе избран дългогодишният служител на „ПФК Левски“ Галина Костова. Тя заема позицията директор на Международния отдел на клуба от 1997-а година.
„ПФК Левски“ изказва благодарност към Борислав Георгиев за свършената работа по финансовото оздравяване на клуба и му пожелава бъдещи успехи както в личен, така и в професионален план, както и много радостни мигове с любимия отбор. Пожелаваме успех и на Галина Костова в новата ѝ роля. Тя е доказала нееднократно високия си професионализъм през годините".
Прочети цялата публикация




Ловци от Благоевград на бунт срещу председателя на местната дружинка
Напусна ни дългогодишен деятел на родните щанги
Ройтерс: България се подготвя за еврото на фона на вълнение и скептицизъм
Почина съоснователят на СДС и „Екогласност“ Деян Кюранов
Шеф в Етър: 2026 година идва с надежда и обещание, че ще продължим да се борим честно и с достойнство
Президентът на Левски: Ще дадем най-доброто от себе си, за да затвърдим позициите си и да растем
Омбудсманът предлага на банките да обсъдят възможността несеквестируемите средства да бъдат теглени и от банкомат
Омбудсманът с препоръка към банките
Първо заседание на Общото събрание на Националния фонд за декарбонизация
Министър Иван Иванов: Над 1 млрд. лв. са приходите от тол системата за 2025 г.
Жертвите от пожара в Швейцария може да наближат 50 – какво е известно досега
Филип Кръстев с асистенция, но Оксфорд продължава да затъва след ново поражение
Украйна и Молдова „влизат в Европа“ през телефона ви: от днес – без доплащане за роуминг!
Галерия: Ливърпул - Лийдс
Руzкият газов потоп не успя да ни потопи въпреки неговия Турски поток
Пожар в новогодишната нощ изпепели голяма църква в центъра на Амстердам (ВИДЕО)
Астън Вила се подсили с бразилско крило
11 модни елемента, които превърнаха Брижит Бардо в икона на стила
Беше като на война: Срутена църква и убити от фойерверки в Нидерландия
Русия предаде на САЩ дрон, за който твърди, че е летял към дачата на Путин ВИДЕО