Онтарио наложи 25% такса за електроенергията за САЩ

Премиерът на Онтарио Дъг Форд въведе от понеделник 25-процентна такса върху електроенергията от Онтарио за САЩ. Това е най-новата и потенциално най-опасната ответна мярка на най-голямата канадска провинция в отговор на митата на президента Доналд Тръмп за Канада, дори и след като Тръмп спря някои от тях до началото на април, съобщава Forbes. Таксата ще засегне най-вече Минесота, Мичиган и Ню Йорк, които са трите най-големи щата, внасящи в САЩ електроенергия, произведена в Онтарио. Ответни мерки ...




Как електромобилите превземат света
Китай наложи санкции на 10 американски компании
Израел и Ливан са оставени настрана в преговорите с Иран
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Франция настоява за роля в преговорите за ядрената програма на Иран
Гърция ще участва с два кораба в операция за разминиране на Ормузкия проток
САЩ удължиха лиценза на сръбската петролна компания НИС
Григор Димитров с край на негативната серия
Певецът Джели Рол се развежда след 10 години брак
След катастрофата с четири жертви: Обвиняемият Васил Филипов иска по-лека мярка
Страхотни новини за Рафиня
Гана ще бърка сметките на Англия в директен спор за първото място
Дешан: Необичайни обстоятелства, надявам се да не се повтарят
Ремонти затрудняват движението по основни пътища и магистрали
Иран отрече да е допускал инспектори на МААЕ до ядрените си обекти
Променете това след 17:00 ч. и килограмите ще започнат да изчезват
Череши за 80 евроцента, ако си ги набереш сам: Овощар от Добруджа търси спасение за реколтата си
Ден за оцеляване и ранна квалификация: Хърватия и Колумбия пред ключови битки на Мондиала
Ден за оцеляване и ранна квалификация: Хърватия и Колумбия пред ключови битки на Мондиала