Кристи от "Биг Брадър" се бори с "Пирогов" за тялото на покойния си дядо (ВИДЕО)

Нелепа и абсурдна трагедия застигна Кристи от "Биг Брадър". Дядото на риалити героинята е починал, но от "Пирогов" не искат да предадат трупа му.
Те изтъкват като причина това, че дъщерята на бившия футболист и треньор Росен Кирилов не му е била пряка наследничка. Кристи публикува емоционално видео в социалните си мрежи, в което подробно разкaзва за случая.
"Намирам се в "Пирогов", където втори ден отказват да отпуснат трупа на дядо ми, защото трябвало да бъде директен наследник - дъщеря. Той има само една дъщеря, която е със забавено развитие, с пареза, епилепсия и не може да се движи.
Казаха ми да отида до Общината и да изкарам документ за родствени връзки и да дойда аз да го освободя. Отидох сутринта и стана един рев, защото ми казват, че не ми е бил дядо и не ми дадоха удостоверение.
Върнах се обратно в "Пирогов" и пак не можело. Имаме всички документи и удостоверения, които да покажат, че дъщеря му не е в състояние. Тя никога не е излизала от апартамента си.
Днес на обяд си тръгва главният лекар и ако до тогава не го изпишем, ще седи един месец тук в моргата. Евала, България, "страхотна" държава.", споделя във видеото си Кристи, която търси съдействие за това как да постъпи, предава show.blitz.bg.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация



Бачорски разкри в ефир как с жена му са били на косъм от развод (ВИДЕО)
Как 62-годишният Брад Пит върна времето назад и изглежда с десетилетия по-млад
Кайли Миноуг разказва за романса си с Майкъл Хътчинс: Той имаше огромно влияние върху мен
Вяра и Надежда от тризначките отново реват: Върнете ни в Англия!
Любо Нейков ще става дядо
Осъдиха "Мис Плюс Сайз", Веселка от "Биг Брадър", за клевета срещу турски хирург
Мишо Шамара за славните години: 10 човека охрана ме пазеха от бесни фенове (ВИДЕО)
НЛО над Приморско: Здравко, победителят от "Биг Брадър", видя пулсиращо кълбо
Доналд Тръмп-младши се ожени на скромна церемония на Бахамите (ВИДЕО)
Бащата на Трифонова от "Хелс Китчън" коментира за пръв път участието ѝ в шоуто
Издирват двама, простреляли 12 души на уличен фестивал в щата Охайо в САЩ (снимки/видео)
Иранският национален отбор ще трябва да влиза и излиза от САЩ в деня на всеки един мач
Имен ден на 7 юни: Валери и Валерия черпят днес, а денят носи специална символика
Невероятната съдба на Фредерик дьо ла Мюр, фотограф на френското външно министерство от 1982 до 2019 г.
Парадът в Париж по повод националния празник ще премине под знака на Украйна
Янтра обяви новия си треньор
Аржентина се справи с Хондурас в контрола
7 юни: Недостигнатият връх на българската демокрация, който взриви София
Министърът на земеделието ще присъства на премахването на незаконна ограда в местността "Баба Алино"