САЩ и Европа да станат "Зона на свободна търговия" с нулеви мита, мечтае Мъск

Илон Мъск се надява на система с „нулеви мита“ между САЩ и Европа, която на практика ще създаде „зона за свободна търговия“, заяви той в събота, дни след като налозите, определени от американския президент Доналд Тръмп, накараха световните пазари да се сринат.
Прочети цялата публикация



Да станем ли част от ЕС? В Исландия избират бъдещето си.
"Да направим отбраната отново европейска" - но как точно?
Търговският трафик през Ормузкия проток се засилва на фона на разговорите между САЩ и Иран
От "Епична ярост" до енергийна нестабилност: зов за пробуждане, който Европа не може да игнорира
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Русия разглежда Балтийско море като зона на конфликт, обяви Германия
Най-голямото разширяване от десетилетия! През последните две години и половина Израел пое контрола над части от Газа, Ливан и Сирия
Доволният Тръмп: Петролът пада! ВИДЕО
Вернер фон Браун - нацистът-аристократ, който заведе американците на Луната
Корабните компании остават предпазливи въпреки споразумението за Ормузкия проток
Гаджето на Нагелсман взриви лагера на Германия
Треньорът на Ирак не се предава: Все още имаме шанс!
Неяснотата около мениджърскя пост във Фулъм продължава
Пентагонът лобира в Конгреса за осигуряване на 80 млрд. долара за войната в Иран
Учени откриха „капсула на времето“ на 1 милион години в пещера в Нова Зеландия
Йордан Цонев напуска политиката
Забраниха къпането в река Дунав във Видин
Доклад на ООН обвинява Израел в целенасочени нападения срещу палестински деца в Газа
Стрелба с газов пистолет прекъсна сбиване между фамилии в Пловдив